Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélik el a nőket súly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket súly alapján?

Figyelt kérdés

Miért érzem sok esetben azt, hogy van egy ideál ami a pasik szerint az 50kg és aki ennél több, az már igazából dagi és dagadt?


Miért kell a nőkbe még így is belerúgni? 🙄


Szerintem bőven elég az hogy sok ember csak szexre használja a női nemet..



máj. 11. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
55%

#38 azért azzal tisztában vagy, hogy az izmos, fit nem egyenlő a 130 kilós izomaggyal? Ez a pasi is izmos, akit linkeltem, mégsem izomagy és egy ilyen pasi után kb pisilnek a lányok (tudom, mert az egyik kollégám pont ilyen és fél éve járok össze vele szexelni + a fél irodát meghúzta már, legalábbis a jó csajokat :D). De persze te biztos elzavarnád őt, ha tetszenél neki és inkább választanál egy kövéret :)) Persze…

[link]

máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
36%
#41 értsd már meg, hogy taszít, nem jön be és rengeteg nőtársamnak sem? Nem, a képen lévő srác sem fogott meg egy pillanatra sem. Vergődhetsz itt napokig is akár.
máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
70%
Én minden dagadt embert elítélek. Nem értem miért kell ezeket csak az egyik nemre kenni.
máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
77%

40: A férfiak nem fogják elfogadni. Vonzódni pláne nem. De a nők közül is soknak "meglesz a véleménye"...

A magunkhoz való hozzáállás kb. semmit nem számít ilyen szempontból. Nálam a ciklus sem. Az öregedés még, ami lényeges. Ha azt is beszopta az ember (mint én), rengeteget tud romlani pluszban a pocsék kiinduló állapot. Anno legalább "aszott" nem voltam, és az arc/fejformám sem volt ilyen furán torz.

máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
19%
#42 mintha egy köteg 500 eurósra mondanád, hogy taszít🤣Tudom, hogy ez azért van, mert esélyed se lenne nála és a tudatalattid ezt úgy kezeli, hogy úgy tesz, mintha nemis tetszene. Vagy még nem fogtál jó feszes férfitestet és el se tudod képzelni, mennyivel jobb a löttyedt puhosnál.
máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
30%

Már túl vagyunk azon a korszakon, amikor az 50 kg-os nők voltak a menők.

Most már inkább az a menő, ha valaki felvállalja, hogy molett, egy konkrét irányzat épült erre, a body positivity.

Attis csinált erről egy videót, ahol körüljárta a témát:


[link]


Személy szerint nekem nincs bajom azzal, ha valaki nem 50 kg. Vannak nők, akiken tetszik, ha "van fajta mit fogni".


Az elhízást azonban nem támogatom, mert egészségtelen.

Cukorbetegséget okozhat, ami ha nincs rendesen kezelve, bizonyos végtagok amputációját is okozhatja.

Persze mindenki úgy él ahogy akar, de elhízott emberek életmódját nem támogatom.

máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
65%
#46 a férfiakat nem érdekli, hogy mi az aktuális divat meg épp mi menő. Ha nekik a vékony tetszik, akkor akkor is az fog, ha lenyomják a torkukon a body positivityt.
máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
62%
#45 biztosan, legyen igazad és az én k*va anyámat, mert más testalkatú férfiakkal fekszem le.... És még élvezni is merem a látványt is🤣 Nem csoda, hogy te mindenkinek csak dugásra kellesz, hiszen annyi eszed van, mint egy szem krumplinak, másra nem is vagy jó🙂
máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
#47 pontosan ugyan annyi pasinak tetszenek a vékony nők, mint a teltebbek. Nem értem ezeket a vérre menő harcokat, nincsen senki kötelezve hogy olyannak legyen, aki nem jön be neki. Nevetséges ez már.
máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
12%
#48 még mindig jobb szexre kelleni, mint arra sem😁Kapcsolatom meg lehet akármikor, ha szeretnék.
máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!