Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélik el a nőket súly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket súly alapján?

Figyelt kérdés

Miért érzem sok esetben azt, hogy van egy ideál ami a pasik szerint az 50kg és aki ennél több, az már igazából dagi és dagadt?


Miért kell a nőkbe még így is belerúgni? 🙄


Szerintem bőven elég az hogy sok ember csak szexre használja a női nemet..



máj. 11. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
75%

#49


Definiálni kellene, hogy mi az, hogy telt.

Nyilván van sok pasi, akinek tetszik, ha van mit fogni a nőn, de arról már kétségeim vannak, hogy elhízott, kövér nők sokakat vonzanának.

Nyilván van egy réteg, de a férfiak többsége szerintem ma is a véknyabb nőket kedveli. A modern szexszimbólumok, nőideállok, szépségkirálynők nem elhízott nők.


Persze vannak plus size modellek, akik népszerűek, de őket egy réteg kívánja, tehát nem a mainstrem irányzat.

máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
66%
#50 ha neked így rendben van, akkor örülök. Senki sem mondta itt, hogy nem kell még szexre sem. De ha már választanom kéne, hogy olyan egoista, beképzelt p*csa legyek mint te, vagy ne kelljek inkább senkinek... Utóbbit választanám.
máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
40%
#51 azok a modern szexszimbólumok és szépségkirálynők a valóságban senkinek sem kellenének, ezt elhiheted. Kicsapni jó rájuk és nem rugdosnám ki az ágyból, de egyébkén köszi nem.
máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
23%

#53


Szerintem meg a hétköznapi pasi összetenné a két kezét, ha egy Palvin Barbara szintű nő a barátnője akarna lenni.


Egyébként Barbi sem az a nagyon vékony nő, de neki jó alakja van.

máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
77%

"Senki sem mondta itt, hogy nem kell még szexre sem."

🙋🏻‍♀️

22-es vagyok. Az a vicc tehát, hogy pont vékony. Szart sem számít. Sikertelenebb vagyok, mint rengeteg túlsúlyos. Az arc fontosabb. Nyilván aki túlsúlyos ÉS nem szép arcú, az pont ugyanennyire nem fog kelleni.

máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
42%
#54 Palvin Barbi ocsmány. A szomszéd lány ezerszer szebb.
máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
79%
Mert a férfiak rendkívül válogatósak, nem az eszülért szeretik a nőket, hanem a kinézetükért. Látod itt is, +20-van már zsírdisznónak minősítenek...
máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
76%
Én 65 kg vagyok, így is sokan udvarolnak.
máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
0%
#52 nálad ez nem választás kérdése😀És a te stílusod alpári. Külsőd tükrözi a belsőd.
máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:
58. Nagyon örülök 🥰🥰
máj. 11. 15:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!