Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélik el a nőket súly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket súly alapján?

Figyelt kérdés

Miért érzem sok esetben azt, hogy van egy ideál ami a pasik szerint az 50kg és aki ennél több, az már igazából dagi és dagadt?


Miért kell a nőkbe még így is belerúgni? 🙄


Szerintem bőven elég az hogy sok ember csak szexre használja a női nemet..



máj. 11. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%

#29 ez butaság. Nézd már meg azt a sok műmajmot a neten, akiken 80 kiló smink van és irigykedsz rájuk. Sminket lemosva pontosan úgy néznek ki, mint te vagy én.

Lánykoleszban laktam, láttam a csajokat este smink után is, egy-kettőre rá sem ismertem. Sőt, valaki sokkal szebb volt smink nélkül. Egyszerűen a természetes kezd természetellenes lenni....de akkor se leszek műmájer. HÉn aztán pláne nem vagyok szépség, vannak bőrhibáim is. Mégis sok csaj sírt, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy nekem nem kell smink.... Nos, neked se kéne, volt ez mindig a válaszom.

máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
77%
26-os vagyok, régebben átlag testalkatú voltam, akkor is a macis pasik tetszettek. A vékonyakra nem igazán indulok.
máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
77%
#30: 28 vagyok, nos volt "normál" testalkatú pasim, akit nagyon sok lány megnézett, évekig vele voltam egészen más volt az ágyban. Mégis megnéztem a macikat, miután szakítottunk kifejezetten macit kerestem. Szóval ne te döntsd már ezt el😃😃
máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
0%
Nálatok az Adonisz a vézna és/vagy normál testalkatú pasik? Nálam az izmos, sportos, fit pasikat jelenti, egy átlagos vagy vékony srác még nagyon messze van az Adonisz jelzőtől. Látjátok mondom én, más liga, máshol van a mérce is😅
máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
57%
#34 speciel hányingerem van egy kigyúrt pasitól, gusztustalan, ahogy feszül rajtuk a póló, de a lábnapot meg kifelejtették, mert azok meg 2 ropi.... nemhogy még hozzám is érjen😃
máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
33%
Egy normális, arányos testfelépítésű izmos pasit nem láttam még nemhogy élőben, de az interneten sem.
máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
15%
Az érzés, mikor lusta, elhízott emberek kritizálnak náluk szintekkel jobb pasikat🤡
máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%

#37 hasonlóan érzek, amikor valaki képtelen megérteni, hogy nem mindenkinek ugyan az jön be és nem mindenkinek egy izomagy vagy épp 45 kiló az ideálja🤨

Azt gondolod, tőled mindenki odavan és leborul a lábad elé? Nagyon tévedsz, álomvilágban élsz.

máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

31: Hát azért nem... Rohadtul nem ugyanolyanok az arcvonásaik, az arc- és fejformájuk smink nélkül sem, mint pl. nekem. Ne akarjuk már tagadni, hogy létezik szép arc, nem csak sminktől szép, meg ronda (amin a smink sem segít). És ne vitassuk ennek fontosságát sem, egy csúnya arc nagyon nincs egálban pl. egy csúnya lábfejjel.

(22, 29)

máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%

#39: félig értek veled egyet, mert a saját magadhoz való hozzáállás rengeteget dob a kinézeteden. Sőt, a menstruációs ciklus is. Én menszesz előtt egy héttel egészen máshogy nézek ki, mint utána.

És hidd el tudom miről beszélsz, nekem évek óta a fogaimat is takargatnom kell, mert megcsináltattam őket, csak az orvos elcseszte. Szögletes az állkapcsom, hatalmasak az orrlyukaim. De ezeken nem igen tudunk változtatni, tehát el kell fogadni.

máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!