Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélik el a nőket súly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket súly alapján?

Figyelt kérdés

Miért érzem sok esetben azt, hogy van egy ideál ami a pasik szerint az 50kg és aki ennél több, az már igazából dagi és dagadt?


Miért kell a nőkbe még így is belerúgni? 🙄


Szerintem bőven elég az hogy sok ember csak szexre használja a női nemet..



máj. 11. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

"sok ember csak szexre használja a női nemet"

Téged arra sem, különben nem itt rinyálnál.

máj. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:

61. Nekem van párom, megnyugodhatsz. :)


Ráadásul sok ember kíván, ami már inkább kellemetlen.


De ezt pont az ilyenek miatt írtam ki, mint amilyen te is vagy.



Incelke. ☺️☺️☝️

máj. 12. 09:56
 63/71 anonim ***** válasza:
47%

62

Van 3 gyerekem, 2 unokám, akkor incel vagyok?

Akinek párja van és sokan csorgatják a nyálukat utánna az itt rinyál, hogy senki nem farkalja?

máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
31%

63

Erre mondják hogy femcel. Elképzelek egy 150 cm magas 150 kilós nőt akit irritál hogy létezik férfi akinek egy 50 kg-os vele egy évjáratú nőt

látván merevedése van. Ebből nem azt a következteést vonja le hogy baj van a bmi indexével, hanem azt hogy az összes férfi szemétláda, mivel hányinger tör rájuk a látványától.

máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:

63

Öregen, dagadtan, csóróként nem írok ki kérdést arról, hogy miért nem csorgatják a nyálukat utánam a nők. Egy DonnaTonnaánál akinél ez kérdésként felmerül ott súlyosbító körülményként felmerülhet, hogy baj van a toronyaban.

máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:

64,65


Nyugi, a mai napon a te súlyodat is biztosan kinyomom lábbal. Had formálódjon a popsim. Menjetek anyucihoz sírni, arctalan trollok. :)

máj. 12. 13:39
 67/71 anonim ***** válasza:
30%

#66

Én 50 kilós nőként kitolok 180 kilót a lábtolón. Akkor te 100 kilósként mit vered magad arra, hogy kitolsz 80-at?🤣

máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:
67. Mese habbal!
máj. 12. 14:01
 69/71 A kérdező kommentje:
Amúgy hol említettem hogy 100kg vagyok? Lol
máj. 12. 14:01
 70/71 anonim ***** válasza:
45%
#68 az mondja erre, hogy mese habbal, akinek fingja nincs a kondizásról. Ne égesd tovább magad…
máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!