Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelek alapján lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek alapján lehet észrevenni hogy meg kell csókolnom egy lányt?

Figyelt kérdés
Ma megyek randira egy lánnyal, én bejövök neki és nekem is ő, és szeretnék vele csókolózni, de ebben az a nagy gond hogy még sosem csókolóztam.
2010. nov. 2. 09:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Tudom már nem vagy itt, de akkor már csak azért írok, hogy elolvashassam mi történt :):P remélem csókokban gazdag lesz a délutánod;)
2010. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
Sajnálattal közlöm, de nem történt meg, egyszerűen leblokkoltam amikor találkoztam vele és nem tudom hogy miért :/
2010. nov. 2. 19:24
 53/64 anonim ***** válasza:

na nem baj

majd legközelebb...

2010. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Hát igen.. de köszönöm mindenkinek a segítséget, de azt hiszem a többi rajtam múlott, amit persze jól elbasztam :S
2010. nov. 2. 19:43
 55/64 anonim ***** válasza:
de puszi azért volt nem ?
2010. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:
Hát ha úgy érted hogy arcra akkor igen.
2010. nov. 2. 19:56
 57/64 A kérdező kommentje:
Ha ma még feljön msn-re vagy facebookra, akkor beszélek vele, mert nem mertem elmondani neki mindent, mert mint már mondtam hogy teljesen leblokkoltam. Azt hiszem hogy ezt fel kell dolgoznom, és a közeljövőben megint szeretnék vele találkozni.
2010. nov. 2. 20:00
 58/64 anonim válasza:
Mission Failed :D
2010. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

10:24 és a 10:30-as vagyok : újra:) (15/f)

pontosabban mi történt? mire érted hogy lefagytál,mekektél-makoktál vagy nem mertél kezdeményezni?

2010. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

Jajj én vagyok a 8 hónapig msnen hazudós lány.. :)

Ne blokkolj le máskor,személyesen jobb elmondani a dolgokat,mielőtt meglátod,vagy találkoznál,vegyél egy nagy levegőt és ne izgulj,légy olyan mint bármikor máskor. :) Én nekem is először majd kiesett a szívem úgy dobogott,de aztán gyorsan ellazultam és minden jól ment. :) Azért remélem jól telt a napotok és remélhetőleg minél előbb találkoztok,mondjuk míg szünet van,nem lenne rossz pl hétvégén. :) Majd még visszanézek ide,kíváncsi vagyok,hogy hogy fog alakulni a helyzet.Sok sikert. ;)

2010. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!