Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelek alapján lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek alapján lehet észrevenni hogy meg kell csókolnom egy lányt?

Figyelt kérdés
Ma megyek randira egy lánnyal, én bejövök neki és nekem is ő, és szeretnék vele csókolózni, de ebben az a nagy gond hogy még sosem csókolóztam.
2010. nov. 2. 09:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

Vigyél neki csokit..mondjuk Raffaellot,azt általában minden lány szereti..Legalábbis magamból kiindulva. :D

amúgy észre veszed..ne indíts egyből szájra puszival..ha leültük pl beszélgetni és közel kerültök egymáshoz nagyon a szemedbe néz,adj neki szájra puszit,ha látod,hogy tetszik neki akkor adj egymás utána hármat..és ha ő is akarja a csókot,ki fogja nyitni a száját a szájrapuszik közben és akkor Te is kinyitod átdugod a nyelved és mozgatod,de ne úgy mint egy kutya. :D A fogakra figyelj,hogy ne nagyon koccanjanak össze,de az elején még meg kell szokni egymást,ezzel nem lesz semmi gond.

Este mesélhetnél,hogy hogy sikerült,kíváncsi lennék. :)

18/L

2010. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Igérem elmondom, és köszi a választ, nagyon jó volt :)
2010. nov. 2. 10:19
 33/64 A kérdező kommentje:
Mesélnél az első élményedről bővebben? Mivel te lány vagy, sok mindenre rájönnék hogy mit kéne csinálni :)
2010. nov. 2. 10:22
 34/64 anonim ***** válasza:
Amugy hány éves vagy?:)
2010. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:
17 :)
2010. nov. 2. 10:25
 36/64 anonim ***** válasza:
100%

óó akkor ne parázz:)

találkozáskor lehet egy rövid szájra puszi, ezután csinálj ugy mintha semmi nem történt volna .

Sétáljak,beszélgessetek stb

próbálj minél több információt "kifacsarni" a csajból , mer nem biztos hogy már ma meg lesz a csók.

ha odafigyelsz hogy miket mond és a legközelebbi randin ezt teljesíted( pl. ha azt mondja hogy szereti a fehér rozsát vagy valami akkor a legközelebbi randin ezzel kedveskedhetsz )

elköszönéskor ha látod hogy pl ( ahogy az első válaaszoló is mondta) harapdálja magát akkor picit dőlj meg és ha ő is megdől akkor megcsókolhatod :)

ha még nem akarja akkor csak adsz egy puszit neki ( akár szájra akár arcra ) és megöleled.

Remélem tudtam segíteni,majd számolj be a történtekről.

"Amugy hány éves vagy" hozzászóló voltam

2010. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
sétáljatok*
2010. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm neked is:) az előző hozzászóló nem te voltál?
2010. nov. 2. 10:33
 39/64 anonim ***** válasza:
nincs mit :) amugy én a 10:24-es és a 10:30-as vagyok
2010. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Egyébként te lány vagy?:)
2010. nov. 2. 10:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!