Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelek alapján lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek alapján lehet észrevenni hogy meg kell csókolnom egy lányt?

Figyelt kérdés
Ma megyek randira egy lánnyal, én bejövök neki és nekem is ő, és szeretnék vele csókolózni, de ebben az a nagy gond hogy még sosem csókolóztam.
2010. nov. 2. 09:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
Nem , 15/F
2010. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Akkor a 10:17-es más személy volt.
2010. nov. 2. 10:36
 43/64 anonim ***** válasza:
Első élményem nem rég volt.Augusztus köze volt. Tulajdonképpen nekünk jól jött az eső..A srácnak hazudtam amiben csak lehet msnen 8 hónapig,focis fórumon ismertem meg..lebuktam,mert elém jött egyszer.ez egy pénteki nap volt,13-a. :D Na eljött vasárnap éjszaka,meccs után,egyedül voltam hagyva 2 hétre,apámék nyaraltak.Lementem beszélni vele,meg sétálni..hülyéskedtünk,nevetgéltünk,meg is lepődtem,hogy ennyire megbocsájtott.Aztán elmentünk sörért,elkezdett szakadni az eső,bementünk egy buszmegálló alá (de romantikus.. :D:D ),na és ott megálltam kicsit arrébb tőle,ő oda jött átölelt hátulról elkezdett puszit adni a nyakamra,fülemre,arcomra,majd oda fordultam és a számra..1-1.5 órán keresztül csak szájrapuszi volt.Nem tudja még most se,hogy nekem ő volt teljesen az első,ebben is hazudtam neki. :( Na mindegy,ment egy ideig,még mondta is hogy azért nem merek csókolózni,mert biztos nem csináltam még..persze rávágtam,hogy tanítson meg.. :D ment még jó ideig a szájrapuszi stb,mikor nálunk a városházánál leültünk a padra,de mivel fáztam mondta,hogy bújjak hozzá a fejemet az ölébe raktam,majd ismét egy csomó szájra puszi,hülyéskedések,nyalogatta a számat stb. :D Aztán egyszer bekapta a számat én kinyitottam a számat de nem mozdítottam a nyelvem,csak hogy idegesítsem még..aztán már utána igen és így történt meg az első csók,meg a rákövetkező még 100. :D Ennyi volt kb..Szóval Te is próbálkozhatsz ezzel az átölelős nyak,arc és fül puszival,meg csókkal(nyelvedet kicsit dugd ki :) )..nagyon be tudja indítani az embert és már kívánja,hogy legyen csók..legalábbis nálam így volt. :)
2010. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Na igen, ő olyan rámenős srác, ami nekem pont az ellentétem, mert lányoknál zavarba jövök, de amúgy nem az a visszahúzódó személy vagyok.
2010. nov. 2. 10:42
 45/64 anonim ***** válasza:

10:39-nek

neked bejönnek a rámenős pasik?

mi az amit már túl rámenősnek számít?

2010. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan adhatsz neki az elején szájra puszit, aztán a többi jön majd magától :D az a gond h ezt nem lehet annyira megtervezni :) mind1 majd írd le h mi volt :D
2010. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
esetleg öleld meg adj a nyakára puszit utána arcára és így tovább :D
2010. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
Hát majd igyekszek mindent megtenni.
2010. nov. 2. 10:52
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

10:39 vagyok

Nem az,hogy bejön,de míg beszéltem vele 8 hónapig msnen,nagyon megszerettem,ugyanolyanok vagyunk,sok a közös dolgunk,imádtunk beszélgetni,hülyülni és beleszerettünk egymásba,csak ugyebár én hazudtam,így nem gondoltam hogy valaha is lesz valami,gondoltam sose derül majd ki,majd elfelejtjük egymást,de ő túl okos volt. :D Azt hittem majd leordítja a fejem stb,ahoz képest én örültem,hogy így alakult. :) Nem mellesleg állandóan hozzá tette,hogy imád velem csókolózni,mert nagyon jól tudom használni a számat,mindenhol,neki ez nagyon tetszik stb..és persze nem tudja hogy teljesen ő volt az első az életemben. :D Azóta is nagyon jó barátok vagyunk,mindent megbeszélünk,néha még van ez meg az,de megbeszéltük hogy barátok maradunk,mert nem megy együtt valamiért,pedig sose talált ő se és én se olyan embert akivel ennyire egyformák lennénk.. :)

2010. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim válasza:
Végigolvastam az összes hozzászólást, és sok szerencsét kívánok :) Menni fog..Remélem meg fogod írni mi volt :)
2010. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!