Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliban "ismertem meg"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban "ismertem meg". Megadta a nevét, számát. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap "megismerkedtem" egy sráccal,baráti társaságommal voltam amikor odajött ő meg a haverha és elkezdtünk beszélgetni.Mondta h ő is oda megy bulizni ahova én,és h menjek velük.Sajnos nem sokat tudtam vele maradni,pár percre találkoztunk. Mondta h majd még beszélünk,megadta a számát és a nevét.Gyors szájrapuszival köszönt el(én is siettem ő is) Meglepődtem. Amúgy nekem nagyon bejön a fiú(bár sokat nem tudok róla). Bejelöltem facebook-on,szerintetek kérjem én el az msn címét?Írjak neki sms-t?

15L


2010. nov. 7. 19:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát utolsó teljesen igazad van,nem nyomultam...de rendesen átb*szott.Olyat írt,amiből egyből azt vettem le h csak arra kellek neki!Megmondtam erről a véleményemet,a srác azóta se ír:)Szóval ennyi volt:)


De neked nagyon köszönöm!

2010. nov. 9. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!