Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lehet számotokra vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet számotokra vonzó egy olyan lány aki 20 fölött még szűz, sosem dohányzott, soha nem volt még részeg, nem jár bulizni, viszont jófej, jó alakja van (nem anorexia, inkább sportos) és szép arca, de elég félénk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:48
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
32%
Jó ötlet! Egy klubnak név is kell. Először a "vesztesek klubjára" gondoltam, de az túl bántó. Lehetne "Még van időnk" vagy "Mi csak az igazira várunk" klub :D
2010. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

lúzerek klubja xD

na jó nem, a van időnk klub tetszik eddig a legjobban, az igazira várás nem jó szó, mert ki tudja ki lesz az igazi, addig talán-talán több kapcsolat kéne

2010. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Ez igaz ^^
2010. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
20:01! Egy kis önbizalmat, légyszíves. Inkább olyan neveket tudnék elképzelni, mint a "Bármikor bejöhet", "Hova siessünk?"...
2010. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg hogy ennyien írtatok! Aranyosak vagytok fiúk, de nem vagyok igazán híve a netes ismerkedésnek, jobb lenne egyszer élőben összejönni valakivel, de ezek szerint azért jók az esélyeim :)
2010. nov. 9. 20:30
 36/50 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ilyen lány az ideálom, bármit megadnék egy ilyen normális aranyosságért. :)
2010. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
81%
93%-os, te merrefelé laksz? :D
2010. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
60%
A klub ötlete már bennem is felmerült. Ezek hogy tetszenek? Magányos Szívek Társasága, vagy Szerencsétlen Szüzek Szanatóriuma, vagy Béna Bélák Bandája...
2010. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
85%

Létezik ilyen nő? Túl tökéletesen hangzik.

21F

2010. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim válasza:
100%
A klub alapítás egész jó ötletnek hangzik! a facebook is egy ijen ötleten indult és nézzétek meg mi lett belőle! Teljes mértékben támogatom az ötletet :) 20 éves srác vagyok és csókolózáson meg egy borzasztó nagy szerelmen vagyok túl de szex még nem volt sajnos:S És igenis vonzó az ilyen lány! A netes ismerkedést se zárd ki sosem tudhatod lehet pont itt találod meg az igazit!!! Viszont ha kizárod elszalasztasz egy lehetőséget, ami talán a boldogsághoz vezetne...Én is szívesen megismernélek beszélgetnék veled ...
2010. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!