Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lehet számotokra vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet számotokra vonzó egy olyan lány aki 20 fölött még szűz, sosem dohányzott, soha nem volt még részeg, nem jár bulizni, viszont jófej, jó alakja van (nem anorexia, inkább sportos) és szép arca, de elég félénk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:48
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:
100%
Látom összefogtak a magányos farkasok... :D Ne b*sszátok már meg, h elhiszitek, hogy ezt a kérdést egy lány tette fel! Kapjátok össze magatokat, mert ez töketlenség tettttttteje. Meg különben is, h lehet beleszeretni 3sor klisés, elcsépelt, falmelléki kamudumába? Ha ez a lány létezik, akkor nem itt pucsít.
2010. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem jönnél be, túl "jókislány"-os vagy :)
2010. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
BP melletti vagyok.. valaki kérdezte látom :D
2010. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
BP mellett? Az jó :D És szerinted van értelme az internetes ismerkedésnek?
2010. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
12:32 márpedig én egy lány vagyok, és minden igaz, amit írtam! Pont ez a lényege ennek az oldalnak nem? Hogy név nélkül bármit kérdezhetsz! Hús-vér nő vagyok és nem kamuzok!
2010. nov. 10. 22:36
 46/50 anonim válasza:
76%
Szeretnélek megismerni....:) Nem tudom valaki kérdezte hogy van-e értelme az internetes randizásnak.... Miért ne lenne? Vannak ismerőseim akik a neten találtak egymásra ráadásul van egy aki 420 km-re arrább lakó lánnyal ismerkedett meg! És miért ne lenne? Ez is egy lehetőség... lehet pont itt találnád meg az igazit... ha kihagyod lehet hogy lemaradsz életed legjobb kapcsolatáról.....:)) szal hajráá:)
2010. nov. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
62%
(én vagyok, aki kétségbe vonta a létezésed...12:32, vagy mi volt) A válaszokon akadtam ki, mert végigolvasva őket az az érzésem támadt, hogy majdnem mindenki egyből beleszeret a szerelembe. Mert lássuk be, tényleg lehetnél fiktív... akit pedig szeret azt többnyire nem a jól körülírható tulajdonságai miatt, hanem mert szereti és kész. Pont olyan egyszerű leírni, mint, amilyen bonyolult szálakkal összekapcsol két embert... Abban meg igazat adok, h az oldal eredeti rendeltetését simán figyelmen kívül hagytam. Ezért bocsánat, nem téged akartalak sértegetni. Remélem azóta már a kérdésed is tárgytalan, vagy, ha nem még, akkor mihamarabb jön MR Mister!és ne hagyd, h olyan bunkó legyen, mint én!legjobbakat! (aláírás: rockandroller, bulizós hülyehippi főiskolás, akinek ráadásul alkalmi bnői vannak)
2011. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 33/6 ***** válasza:
62%
Szupervonzó lehettél 6-7 éve. Jól alakult az életed?
2017. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
Adom van ilyen nő én is az voltam első úgymond kapcsolatom 24 évesen volt,félig megbántam meg nem is a srác csak barátok extrákkal kapcsolatba sodort be,de azóta találtam valakit aki belém szeretett és ez viszonzásra talált,de minek ha a legelső probléma után nem tudja eldönteni hogy mi van szeret-e még vagy csak szimplán beleszeretett 2 év után az 1 nőbe aki törödött vele. Szóval is_is tapasztalat. Egy biztos csalódtam.de ne ad fel.
2023. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
És igen,az előző kommentálo kérdésére válaszolva,igen vannak olyan lányok akik 20 +év után teszik fel mert vannak olyanok,akiket iskola,család,egyéb barátok,emberek az élet során megszégyenítettek elvették a bizalmát stb és mire az 1 kapcsolatba bonyolódik vagy a másodikba tud csak teljesen kibontakozni,de az is hiába,ha sok olyan ember van aki nem hisz neki,mert akár hiszi-akár nem nem csak kitűnni akra,hanem elhinni,hogy számít végre valakinek,de hiába,ha az a valaki azt mondja vagy csak hazudja,hogy szerelmes belé,közben mégsem érti meg,hogy miért habozik vár ennyit és könnyebbnek látja azt,hogy egszerűen kilépjen a kapcsolatból vagy levegőnek nézze a másikat. Egyet mondhatok a világunk nemolyan tökéletes,mint a mesékben és soha nem lesz az.
2023. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!