Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lehet számotokra vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet számotokra vonzó egy olyan lány aki 20 fölött még szűz, sosem dohányzott, soha nem volt még részeg, nem jár bulizni, viszont jófej, jó alakja van (nem anorexia, inkább sportos) és szép arca, de elég félénk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:48
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
82%

Szia, ahogy látod szimpi a pasiknak ez, de élőben azért teljesen más, megőrülnek a nagyon félénk csajoktól...

(tapasztalat, 20 éves káros szenvedélyektől mentes szűz lány vagyok én is)

Én nem tudom hogy lesz-e esélyem egy normális sráccal a dolgoknak, mert eddig mindig csak átvertek... Lassan annyi csalódás ért hogy inkább már rájuk se merek nézni a srácokra. Ördögi kör ez. :(

2010. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
74%
93%-os - Engem is sok csalódás ért, csak éppen lányok részéről... Mindenesetre üdv a klubban.
2010. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
82%

Mindent egybevetve, igen, örülnék egy ilyen Nönek.

A dohányzás mellözése, ami a leg fontosabb.


Ha gondolod írj egy privátot. Írnék, de nem lehet...


21/F

2010. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Öröm az ürömben hogy nem vagyunk egyedül ezzel, de amúgy meg igen... :S :D
2010. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
82%

már mért ne lehet ne vonzó???

szerinted a srácok csak az olyan lányokat keresik akik pl. cigiznek vagy nem szüzek? szerintem nem csak egyszerűen szinte minden lány cigizik már és elveszíti egy 5évvel idősebb sráccal tök részegen egy buliban már itt jár a világ. vonzó csak nem sűrűn lehet ilyen lányokat találni :s

2010. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
74%

Számomra ilyen a tökéletes nő! :)

20/F

2010. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Kérdező, te véletlenül nem én vagy? :D Akár én is írhattam volna ezt, csak a kor nem stimmel, mert nekem még van másfél hónapom a 20-ig. :D És még csókolózni sem csókolóztam. :(
2010. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Szia te 88%-os, képzeld tök ugyanígy voltam nyárig. 20. szülinapom után csattant el az első csók. Hm sok az olyan lány úgy látom amilyen én vagyok. :)
2010. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

Én sem csókolóztam még...

20/F

2010. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Lassan tényleg alapíthatunk egy klubbot. :D
2010. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!