Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lehet számotokra vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet számotokra vonzó egy olyan lány aki 20 fölött még szűz, sosem dohányzott, soha nem volt még részeg, nem jár bulizni, viszont jófej, jó alakja van (nem anorexia, inkább sportos) és szép arca, de elég félénk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:48
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
74%
Szegény lány szerintem már menekül az oldalról :D De amúgy érthető, hogy ilyen sok a "jelentkező".
2010. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
74%
egy ilyen lányért küzdenünk kell szerintem még sokan el szeretnék kérni az elérhetőségeit :D
2010. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
49%

Bocs, ha pofátlan lennék, de aki szűz lány után áhítozik az szűz vagy trauma érte( kiröhögték a méretei miatt), esetleg volt már lánnyal(véletlenül) de alapjáraton nem szerette és nem közeledett felé még egy lány sem..így azt gondolja, hogy egy szűz lánynál nagyobb esélye van, hiszen tapasztalatlan.

Aki pedig nem szűz nem feltétlen ribanc lehet volt egy barátja 1 évig és azzal is csak 1X feküdt le, de a sok szűz kisfiúnak már ettől is komplexusai lesznek( az ex biztos jobb volt mint én)

2010. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó igazad van sok mindenben.
2010. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
A szűz lánynak is vannak elvárásai és az is megtudja ítélni milyen férfi az ideálja( milyen felsőtest milyen viselkedés..és akármilyen hihetetlen látott már farkat is( neten) így ez nem oldja meg a komplexusaitokat gyerekek.
2010. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
74%
18:14 - Rosszul látod. Nem azért van sok jelentkező, mert a kérdező szűz, hanem az egyéb tulajdonságai miatt...
2010. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
74%
Nekem már felejtős, sorban állnak érte, biztos, hogy nem engem választana. Csak egy pillanatra bele gondoltam , jó lenne egy ilyen lányt szerezni, de nincs ekkora mázlim...
2010. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

egyéb tulajdonságai miatt? Ez alap legalább is az átlag lány ismérvének kellene lenni pláne, hogy 20 feletti.

Gázos ha pl egy 23 éves lány azzal szórakozik hogy seggpics@ részegre issza magát egy buliba minden hétvégén.

Aztán mivel a k9rnyezetemben( 27 vagyok) nem nagyon vannak bulizós nagyvilági lányok( lehet persze fiatalkorúkban azok voltak) azt gondoltam nem ennek örülnek a srácok..ezek szerint a mai fiatal lányok brutálisabban nyomják mint az én időmben.

2010. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
A "kellene" a kulcsszó. Sajnos a valóság távol áll az ideálistól.
2010. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szinte ez a női ideálom, én is ilyen csajt keresek, csak 18 év alatt:P


18/F

2010. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!