Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok tanácsait várom. Szóval az a helyzet, hogy én egy 17 éves srác vagyok és van egy lány aki 4 hónappal idősebb nálam ő már betöltötte a 18. évét. Egy faluban lakunk de nagyon nagyon ritkán látom őt és igazából nemis ismerem még, de nagyon megszeretném ismerni, mert annyira kedvesnek és aranyosnak tűnik. Viszont nemtudom, hogyan reagálna arra, hogy fiatalabb vagyok nála na meg nemtudom hogyan indítsak. Írjak e neki e-mailt? vegyem fel msnre?, de akkoris mit írjak neki?:S ilyen szöveggel csaknem állhatok elő, hogy megszeretném ismerni valami jó kis ok kellene.... előre is köszönöm a segítséget.
2009. júl. 3. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne párkapcsolat céljából ismerkedj meg vele!!! Állj hozzá úgy, mint egy haver... A tobbi majd kialakul, csak ne nyomulj rá, és légy vele kedves!
2009. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már egy faluban laktok akkor nem nehéz összefutni.Bicózz arra amerre lakik pl, és ha látod menj oda beszélgetni!Az a 4 hónap meg hangyafarknyi semmiség:D
2009. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel msnre,az a legegyszerűbb..ott meg majd kitalálsz vmit,de minél előbb találkozzatok személyesen is,mert virtuális élet nem a legjobb.
2009. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pontosan ez a lényeg! Én sem akarok úgy oda állni, hogy jé járunk?? Mint mondtam annyira keveset látom a faluban azt semtudom hol lakik mármint melyik utcában. Így maradt az msn. De kizárólag csak a kezdetre tervezem az msnt hisz én is ellene vagyok az ilyen netes dolgoknak.

nade?? mi jó éggel indítsak..:S

2009. júl. 4. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha fölvetted mondod h szeretnék ismerkedni ha nembaj utána elkezded kérdezni mijót csinálsz épp meg hova jársz suli stb pár nap múlva már ugyis simán fog menni msn-en utána lehet találkozni élőbe is ha akarja stb.... Mostani barátnőmet is msn-en ismertem meg és azóta eltelt 9 hónap :)
2009. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 hónap tényleg semmi:D és szerintem nézz utána, biztos akad 1-2 közös ismerős, akit ürügynek használhatsz. Sok sikert!
2009. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!