Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalomhiány miatt lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány miatt lenne? Sok hozzám hasonló srác van? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ha lányról van szó, akkor többnyire negatív a hozzáállásom. Nem merek kezdeményezni, ha mégis rászánom magam akkor előtte akár hónapokig is húzom halasztom az ügyet, nehezen tudom elképzelni azt, hogy majd pont én tetszem annak a lánynak aki nekem tetszik. Ha pl megnéz engem egy lány akkor egyből olyanokra gondolok, hogy biztos maradt egy kis fogkrém vagy borotvahad az arcomon, és azt nézte úgy hogy le sem tudta venni a szemét rólam. Aztán persze később kiderül, hogy semmi nem volt a képemen, de továbbra sem gondolom komolyan hogy mondjuk tetszettem neki és azért nézett meg. Vagy másik példa ha netalántán rámmosolyog egy ismeretlen lány akkor egyből az ugrik be hogy "biztos csak jó kedve van és igazából mindenkire mosolyog". Kaptam már pozitív visszajelzést nőktől a külsőmet illetően, de ez sem segít, átlagosnak, vagy inkább átlag alattinak gondolom magamat. Gondolom súlyos önbizalomhiányom van, de érdekes módon ha másról van szó, pl munkahelyen vagy bárhol máshol valami kihívással állok szemben, akkor képes vagyok akár a lehetetlennek tűnő helyzetet is megoldhatónak látni.

Ez miért lehet, mit tanácsoltok ami segítene? Köszönöm a válaszokat :)


2010. nov. 12. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Keress olyan hobbit, programot ahol lányok is vannak.


Na, itt van a bökkenő, hogy mindig mindenki ezt mondja, de soha senki nem nevez meg konkrétumot, ami a gyakorlatban megvalósítható."


Senki nem akarja rontani az esélyeit. Én sem. :-)

Hiába írnám, hogy járj diszkóba, ha ez tőled távol áll. (Amúgy tőlem is.)

Mégis mondok egy hülye példát. Bringázás közben irreálisan magabiztos vagyok. Szeretem csinálni és egész jól is megy. Nem egy csajozós dolog, de kerülök olyan helyzetekbe, ahol ki tudom használni ez a nagy magabiztosságot.

Az itt nem sokat érne, hogy jó programozó vagyok. Az egy másik univerzum.


A kérdező kommentjére:

Igen, könnyen lehet, hogy elszalasztod a nagy lehetőséget.

Miért? Mert félted magad, nyalogatod a nem létező sebeidet, önző vagy.

Ne azzal foglalkozz, hogy "Jaj, mi lesz velem"! Ha tetszik egy lány, akkor szerezz neki annyi örömöt, hogy közeledsz felé. Nem könnyű, de erről szól az egész.

2010. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most már értem! (20L) Ezért nem mernek a fiúk odajönni hozzánk, ezért kell mindig nekünk, lányoknak törni azon a fejünket, hogyan szólítsuk meg, akire már hetek óta vetjük a gyönyörű pillantásokat és kedves köszönéseket, mert a fiúk félnek... vagy csak az egyértelmű jelzéseket nem értik??? Hívjatok meg egy kávéra, egy ebédre, kísérjetek el a buszig...
2010. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

18:32

Tökéletesen igazad van abból a szempontból,hogy kikell tapasztalni mi az ami segit.

A szteroidokról viszont annyit, hogy nehogy az ég szerelmére kipróbáld, mert hosszutávon (csak pár év) összemegy a lompos és utána nemigen fogsz már csajozni, nézz utána neten, ha nemhiszed, de nagyon károsak az egészségre, szal ilyen áron, gondolom neméri meg senkinek...

2010. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!