Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy közösségi oldalon megtetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy közösségi oldalon megtetszett egy srác, mit tegyek hogy találkozzon velem élőben is?

Figyelt kérdés

beszélgetünk minden nap, nagyon jól kijövünk, csomó közös van bennünk, ugyanazokat a dolgokat szeretjük, célzok rá hogy bejön nekem, hogy találkoznék vele, de úgy tűnik nem akar, ő sosem ír ilyesmit, már nem tudom mit tehetnék még... mivel nem egy brad pitt külsővel rendelkezik céloztam arra is hogy nekem egyáltalán nem számít a külső (ha ez tartaná vissza), szóval nem tudom miért nem mer vagy miért nem akar találkozni velem. és nemhiszem hogy az a gondja hogy ronda lennék mert tudtommal nem vagyok az.

bármi ötletetek van írjátok le, hogy kerülhetnék közelebb hozzá? úgy hogy ő is találkozni akarjon velem.


2010. nov. 13. 13:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Minden lánynak számít a külső (sőt, csak az számít), lehet h tudja h élőben nem jönne be neked. De miért nem hozod fel te, h találkozzatok? Nem úgy h majd 1x, hanem simán megkérdezed tőle h mikor ér rá és ennyi.
2010. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
13:22 hát te h.lye vagy. Mi az, h csak a külső számít egy lánynak.
2010. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

akkor én kivétel vagyok mert nekem nem számít a külső... sose számított. mindig olyan barátaim voltak akiket mások rondának tartottak.


mondtam neki többször is hogy úgyis mennem kell a városba (ahol lakik) és akkor jöjjön ki velem meginni valamit, de ilyenkor mindig témát vált vagy elvicceli. próbálkozok én egyfolytában... de ez eddig nem vált be.

2010. nov. 13. 13:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek, amilyen intelligens vagy a hozzászólásod alapján, neked biztos az okos pasik jönnek be :)
2010. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez a 13:26-osnak ment, nem a kérdezőnek.
2010. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem már mondták interneten lányok, hogy őket sem érdekli a külső... Természetesen pofára esés lett a vége. Részemről.
2010. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13:29 hát nálad mindenki okosabb, csak te akarsz ilyen műmájer stílussal keménykedni és bevágódni mindenkinél. csak sajnos a való világban az ilyeneket utálják, mint téged is, s gondolom a csajok sem szeretnek téged, mert ronda vagy, ezért írtad azt amit.
2010. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13:39 És ha azért nem szeretnek, mert ronda vok, az vajon nem azt jelenti, h a külső a legfontosabb? :P
2010. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem, mivel azért nem szeretnek mert adnak egy esélyt, mert ronda vagy, de közben kiderült, h a belsőd is gáz. Úgyhoy nem neked volt igazad hahaha
2010. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te biztos jobban tod. De mindegy, nem vitatkozom veled, mert lesüllyedek a szintedre, ott meg legyőzöl a rutinoddal :) Meg szegény kérdezőnek se offoljuk szét a kérdését.
2010. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!