Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy közösségi oldalon megtetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy közösségi oldalon megtetszett egy srác, mit tegyek hogy találkozzon velem élőben is?

Figyelt kérdés

beszélgetünk minden nap, nagyon jól kijövünk, csomó közös van bennünk, ugyanazokat a dolgokat szeretjük, célzok rá hogy bejön nekem, hogy találkoznék vele, de úgy tűnik nem akar, ő sosem ír ilyesmit, már nem tudom mit tehetnék még... mivel nem egy brad pitt külsővel rendelkezik céloztam arra is hogy nekem egyáltalán nem számít a külső (ha ez tartaná vissza), szóval nem tudom miért nem mer vagy miért nem akar találkozni velem. és nemhiszem hogy az a gondja hogy ronda lennék mert tudtommal nem vagyok az.

bármi ötletetek van írjátok le, hogy kerülhetnék közelebb hozzá? úgy hogy ő is találkozni akarjon velem.


2010. nov. 13. 13:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
azon kívül hogy itt vitatkoztok nincs valami ötletetek mit tehetnék? a srácnak sose volt barátnője sem, biztos vagyok benne hogy ő nem fog lépni még akkor sem ha akar valamit...
2010. nov. 13. 13:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ha már tényleg felhoztad konkrétan h találkozzatok, akkor sztem 2 lehetőség van: v ennyire fél a találkozástól, v nem jössz be neki mint lány.
2010. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Így igaz... Az a helyzet h. ha a lány dobja fel a találkát akkor ez a 2 lehetőség adódik. Ez a srác jellemétől is függ.
2010. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kislány, komolyan hangosan felröhögtem a kérdéseden. A legkézenfekvőbb, legmagától értetődő dologra nem is gondoltál: ennek a pasasnak NEM jössz be. Még a legfélénkebb, legtutyimutyibb alak is megpendíti a találkozás lehetőségét, ha bejön neki a csaj.

Még egyszer leírom, hogy világos legyen: NEM jössz be neki, ilyen marha egyszerű, ne nyomulj többet, mert csak nevetségessé teszed magad.

2010. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ezen elgondolkodtam, de nem látom hogy miért ne jönnék be neki? úgy gondolom bír engem, hiányol ha nem lépek be egy napig... az érdeklődési körünk ugyanaz, a stílusom pont olyan amilyet ő szeret, minden nap jól elhülyülünk meg minden. mi olyan lehet ami nem jön be neki?!


én kissé furának tartom hogy 25 évesen még senkije nem volt. vajon mi lehet az oka?

de persze lehet igazad van..nem tudhatom sajnos, de akkor sem adom fel mert az ilyen pasi mint ő nagyon ritka.

2010. nov. 13. 16:42
 16/17 anonim ***** válasza:

én kissé furának tartom hogy 25 évesen még senkije nem volt. vajon mi lehet az oka?


Lehet azért, mert van valamilyen fogyatékossága, pl. furán jár, vagy beszédhibás. Nekem is van olyan ismerősöm, aki chat-en nagyon jól elvan a csajokkal, de ha találkozik velük az akk egyenlő a bukással... de ez csak egy tipp tölem neked

2010. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 General ***** válasza:

Akinek még 25 évesen sem volt barátnője, abban már olyan gátlások halmozódtak fel, amiket nagyon nehéz lehet kezelni. De lehet az is, hogy van valami "fogyatékossága" - vagy csak olyasmi amit csak ő gondol annak - és nem akarja, hogy kiderüljön.

Ha tényleg szeretnél találkozni vele, akkor hívd el és ha mellédumál - mert ugye még monitor mögül is valószínűleg zavarba jön - akkor erőltesd. Én akár azt is megtenném, hogy megírom: a téren találkozunk 3kor. Kilépsz és mész ( azért tudd, hogy akkor szabad lesz-e) De persze lehet a csajos "nem szeretnél velem találkozni?" szöveget írni.


24/f

2010. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!