Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 körüli férfiak! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli férfiak! Ti mit szerettek, milyen ruhát viseljen egy nő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha nincs rajtatok ruha!!! :D


32/F

2010. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azt elhiszem :) na de mikor ruha van rajtunk, akkor milyen legyen?
2010. dec. 19. 23:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

30 F

Valami konkrétumot vársz? Az nincsen.

Viseljen az alkatához, stílusához illő ruhát, olyat, amelyik kiemeli testének előnyösebb részleteit, és diszkrétel takarja a kevésbé előnyös testájait.

Legyen kényelmes, mert ha nagyon kényelmetlen, akkor nem tud felszabadultan, természetesen viselkedni.

Legyen alkalomhoz illő, ha a helyzet ezt megkívánja.

2010. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

igen, konkrétumokat szeretnék :)

tegyük fel, hogy eléggé jó az alakom, szóval szinte a legtöbb ruhát felvehetem. így mi tetszene?

2010. dec. 19. 23:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira változó lehet személyenként, hogy csak akkor érdemes bármit leírni, hogyha téged konkrétan az érdekel, hogy nekem személyszerint, mint "Helmetnek" (30 F), Mi az, ami tetszik.

Könnyen lehet, sőt valószínű, hogy egy teljesen másik férfinak teljesen más tetszik majd.

Ha konkrétan arra vagy kíváncsi, hogy NEKEM mi jön be, akkor persze leírom. Ha gondolod, hogy ez neked valamire jó lehet...

2010. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Legyél elegáns, szerintem az mindenhová illik, nőies és melyik férfinek nem tetszenek az elegáns nők?

Én mindig elegáns vagyok, elegáns ruhában ismerkedtem össze 2 30-on felüli pasassal, valamit csak jelent :):)

2010. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amúgy Helmet leírhatnád, engem érdekelne :)
2010. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
átlátszó
2010. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az hogy kinek milyen ruha tetszik, nem kor, hanem ízlés kérdése, innentől fogva meg a kérdésed értelmetlen.
2010. dec. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Előszöris igazán kedves, hogy érdekel a véleményem. Most kivételezettnek érzem magamat. :-)

Leírom, de csak vázlatosan, mert még így is hosszú.

Személyszerint én nem kedvelem sem a papagájnak öltözött lányokat, akik túlzottan ki vannak festve, sem túl kihívóakat, akik a miniszoknya, és a széles öv közötti különbséget nem ismerik.

Számomra egy nő akkor jólöltözött, amikor nőies. Az ilyen olyan, gyermekkorból visszamaradott emós, discós, és hasonló stílusokat nem kedvelem. Az lehet aranyos, lehet kedves, vagy cuki, de nem nőies.

Nekem kifelyezetten nőies például a magassarkú csizma, mert ezek kiemelik a láb formáját, és szép tartást adnak.

Kedvelem a szoknyát, de nem a minit. (A kúrvákat megnézem, mert férfinak születtem, de nem kellene egyik sem) Szerintem az a szoknya szép, amelyik combközépig ér, vagy kicsivel fölötte.

Akinek szépek a lábai, az hordhat oldalt, vagy elöl felvágott darabot is.

Akinek szép "homokóra" alakja van, az horhat egy elegáns övet, hogy a tekintetet odavonzza.

Akinek előnyös a mellbősége az ezt ki tudja hangsúlyozni, de ha kifelyezetten nagy a mellbősége, akkor ez felesleges, hiszen az "önmagában is beszédes.

Szinén igaz, hogy én (de szerintem más is) kedvelem a szép gömbölyű vállakat is, (ne legyen "csontos"). Hogyha ilyen a vállad, akkor hordj olyan ruhát, ami ezt megmutatja, ha nem, akkor olyat, ami elrejti, helyette pl emeld ki a nyakadat, egy szép lánccal, vagy hasonlóval.

Egyéb konkrét kérdés?

2010. dec. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!