Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 körüli férfiak! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli férfiak! Ti mit szerettek, milyen ruhát viseljen egy nő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 23:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igazából egy egészalakos fotó alapján lehet ezt megmondani. Úgy, hogy na, így nézek ki, mi állna jól pl télen, tavasszal, vagy nyáron, vagy alkalmi ruha ünnepségre, hozzá tartozó ékszerekkel, hajjal sminkkel stb.

Külön szakma ez, "stylist" lényegében...

Aranyszabály egyébként, hogy minden nő tudja azért, hogy melyik testrésze előnyös, és azt hangsúlyozza, a többit "rejti". Ez igaz Tokyoban is, és New Yorkban is.

Ugyanakkor a legátlátszóbb a hátul felkötött pulóver, mert ettől csak az látszik, hogy a lány nagynak találja a saját hátsóját, és önbizalom hiánya van...ugyanez a hátul hordot övtáska. Pontosan ugyanakkorának látszik, de megmutatja, hogy a gazdája nagynak égondolja, ha az, ha nem... :))))

2010. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hmmmmmm...

Hát ezért gépeltem én??? :-)

2010. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Reklámember válasza:
Egyetértek Helmettel. csak fénykép alapján lehet pontos tanácsot adni. Amúgy sem áll jól ,még ugyanaz a ruha sem két majdnem azonos alkatú nőnek. Sok ruha hasonlóképp jó de számít az arca is mert mindenkinek más a karaktere. Akár forma, akár szín szempontjából.
2010. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem voltam ma itthon, éjszaka meg aludtam, nekem is van az internet mellett életem.

Visszatérve a leíráshoz nagyon tanulságos volt számomra. Ebből lejött, hogy a nőies öltözködés jön be leginkább az ilyen korú pasik számára. Mert ahogy te is írtad, a tinik még képesek az emos, diszkós stb. stílusokat is jónak (menőnek) nyilvánítani. És azért egy érettebb pasinak ez mind gyerekesnek hathat.

Szóval ezentúl igyekszem még nőiesebben öltözködni (bár eddig is próbáltam ezt tenni, de most már tudatosan fogom). Képet nem szándékozom mutatni magamról, viszont egy testi hibámra fel szeretném hívni a figyelmedet, hogy lúdtalpam van, és sajnos sokszor emiatt nem tudok magassarkút hordani, mert nagyon hamar elgyúrom a szélét, és mégrondább benne a járásom. Persze alkalomkor mindig azt hordok, de csizmában a magassarkú elég nehézkes számomra emiatt.

2010. dec. 20. 14:33
 15/15 anonim ***** válasza:

Dehogy haragszom... :-)

Én vagyok egy kicsit szerencsétlen, mert nincsen melóm, és piszokul ráérek. Szerencsére jan 1. gyel van munkám, nem tudok majd itt ennyit tanácsolni. :-)

Örülök, ha tudtam segíteni.

Magassarkút pedig nem kell örökké hordani, mert akkor az lesz az unalmas.

Mindössze célszerű, hogy ha kell, akkor alaklom szerűen akár azt is el tudd hordani. Amúgy egészségtelen viselet, bármennyire nőies is...

2010. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!