Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem foglalkozom a csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem foglalkozom a csajokkal, akkor tényleg könnyebben jövök vele össze?!

Figyelt kérdés

Tehát várjam meg míg a csaj udvarol nekem?! vagy mi?

de én tök szeretek küzdeni, és vonz a dolog, hogy tenni kell a dolgokért, hogy megkapjam őket...:P :D

Vagy ez a mai világban már nem divat? és ha én akarok udvarolni egy csajnak, akkor az kinevet és szánalmasnak néz?!

bocsi de 2 éve udvaroltam utoljára, nem most volt, és ugy vettem észre sokat változott a világ, és a csajok felfogása is sajnos...:S

24/F


2011. máj. 20. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok hidd el hamar megunjuk ha le se szarnak...mindenki imádja ha udvarolnak neki ;)
2011. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hmmmakkor még nincsen veszeve minden?! :P
2011. máj. 20. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudok más lányok nevében beszélni, de nekem nagy öröm, amikor egy férfi felvállalja az érzéseit.


Sajnos egyre kevesebben vannak akik még udvarolnak. Én gyakorlatilag az első olyan fiúnak lettem a barátnője, akinek "végre" eszébe jutott udvarolni is :)


21/L

2011. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem... nincs veszve semmi :D
2011. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
milyen érdekes, hogy ezen az oldalon mennyire szeretik a lányok ha udvarolnak nekik...
2011. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a ,,kemény" 21 évemmel lehet, hogy maradi vagyok, de én nem fogok 1 fiú után se futni. Fussanak ők elém, vagyis nem kell hogy fusson utánam, csak tényleg értékeljen és 1-2 pici gesztust kölcsönösen tegyünk egymásért.
2011. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utsó:

ezt én is így gondolom..:P nem talpnyalásról, meg árnyékát is követő kiskutyus image-ről beszélek, hanem udvarlás, gesztusok, csipkelődés, megnevettetés, egyáltalán a kapcsolat felvétele vele...:P nemtom nekem ez olyan természetes...

egyszer volt oylan csajom, aki nagyon nyomult, felszedett engem tulajdonképpen, de semmi motiváció nem volt benne, hogy van...:S ugyéreztem nem is az enyém, hisz semmit nem tettem érte...:D

szal nekem ez snassz...és örülök, hogy legalább pár csaj van akinek még bejöd az udvarlós vidám srác :P

2011. máj. 20. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
alapvetően nem bonyolult a helyzet: ha próbálsz nyitni és látod, hogy ő is keresi a társaságod akkor érdemes. ha az elején közömbös, távolságtartó, akkor kár erőltetni. inkább ellenkező hatást érsz el, bénának fog tartani aki azért udvarol neki hosszasan mert nem kell másnak.
2011. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:D
2011. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

mondasz valamit haver....:D

hmm...lehet taktikát váltok, bár az hogy keresi a társaságom...hát nemtudom....az már majdnem nyomulás dolog...:D

2011. máj. 20. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!