Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok dönteni 2jük közül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni 2jük közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Én egy 15 éves lány vagyok. Kb fél éve elképesztően szerelmes vagyok egy srácba, akin nem tudok kiigazodni. Néha úgy csinál mintha bejönnék neki és össze akarna jönni velem, néha pedig alig szól hozzám. Nem értem. Játszik egy bandában és mindig megkér hogy álljak elé az első sorba, múltkor pl egymásra nézve énekeltük egyik számukat(konci közben), olyanokat is mondott mikor megkérdeztem tőle msnen hogy mit csinálsz most erre a válasza az volt hogy rád gondolok:). Viszont a napokban megismertem egy velem egy idős srácot aki nagyon jól néz ki, sokat szemeztünk aztán bejelölt facebookon, majd msnen is. Elhívott falat mászni is. Tök jól elhülyügetünk, nagyon jól érzem magam mikor vele beszélek. Olyan érzésem van mintha ő is nagyon bejönnem nekem. Létezik egyáltalán ilyen hogy egyszerre 2 srác jön be?:S nagyon kellemetlen nekem ez így. Lehet hogy csak azért gondolom így mert ő udvarol nekem, arra a srácra pedig aki tetszik, túl régóta várok?

Nagyon szépen köszönök minden normális választ 15/l ás nagyon bocsi hogy 2x irtam ki a kérdést de tényleg nagyon fontos és alig kaptam rá választ úgyhogy légyszives segítsetek! köszönöm szépen


2010. dec. 25. 17:03
 1/6 bummalma válasza:
Ha avval a régi sráccal, ennyi idő után se történt semmi akkor vagy játszik veled, vagy nem elég érett egy kapcsolathoz, vagy csak úgy szeret és úgy tud elképzelni mint barát.Ezt neked kell kiderítened... Szerintem az idősebb sráccal foglalkozz ,mert ez egy új kapcsolat lehet. És igen sajnos van ilyen,hogy egyszerre 2ember tetszik :/ De muszáj döntened
2010. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem válaszd a másodikat, az elsőt nem igazán lehet komolyan venni. sok sikert! =)
2010. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az elsőnél, hogy mi a szitu, ezzel bombabiztosan, 100 % - ra levonod a következtetést, speciel hogy megér - e neked további energiát a srác; ha a válasz nem szívderítő, fordíts több figyelmet a másodikra, de az elsőt se hanyagold, csak vedd lazábbra a hangulatot vele. Ha igenlő a válasz, vesd fel, hogy kell egy kis idő, míg összekovácsolódtok, addig párszor összefutsz a második pasival, és felméred a terepet. Érdemes hamar dönteni, és nem belefutni egy szétzilálható kapcsolatba. Ha kell, hidegfejű negyedik fél segítségét kérd, de mindenképpen légy bátor és tegyél valamit. TE.
2010. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Még olyan is,hogy 3..... Tapasztalat... és mind3at szeretem......
2010. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Na, összejött valamelyik? Mesélj!

2011. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszzi aranyos vagy utsó hogy kérdezed:) hát összejönni egyikkel sem jöttem...viszont rájöttem hogy aki nélkül biztosan nem tudnék élni az az idősebb aki régebbóta tetszik:) aztán majd meglátjuk hogy alakulnak vele a dolgok:)
2011. jan. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!