Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek van esélye? Vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van esélye? Vagy ne reméljek? Helyzet lent.

Figyelt kérdés

Szóval. Adott egy srác, akivel pár éve egy baráti társaságba jártunk. Nekem tetszett, nemrég kiderült h neki is én. csak mindketten azt hittük hogy a másikat nem érdekeljük:D Aztán pár napja bejelöltem facebookon, ő meg írt h nem akarok-e találkozni.

A bökkenő az, hogy van barátnője, akivel együtt is élnek, de haldoklik a kapcsolat. Én megmondtam neki, hogy amíg nem lesz szabad, nem akarok tőle semmit, ezt úgy tűnik, meg is értette. azt mondta, előbb "el kell ezt rendeznie". Viszont azóta írunk egymásnak , telefonálunk, találkozunk( eddig semmi olyan nem volt, beszélgettünk). Szóval? bocs ha hosszú lett.


2010. dec. 25. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyi lesz mérvadó a válaszom de szerintem ha tényleg normálisan eltudja rendezni a kapcsolatát, tehát szétmennek, akkor van esélyed... te jobban ismered, neked kell tudni h igazakat beszél-e vagy sem.

de ha valójában keres, akkor érdekled és lehet h kapcsolat lesz belőle... azért sok sikert! :)

2010. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*re
2010. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :) jöhetnek még válaszok. :)
2010. dec. 25. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha az ,,ezt még el kell rendeznie'' kifejezés véres jelentésű akkor van esély =)

de viccet félre téve

személytől függ:

-elhaggya a csajt és hozzád megy (sztem ez a jobb eset)

-nem haggya el

-elhagyja de nem megy hozzád(valószínűtlen)

szerintem légy türelmes és várd a kapcsolatuk végét

=)

üdv és sok sikert

2010. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy haldoklik egy kapcsolat, az égvilágon nem jelent semmit...Sajnos vannak olyan férfiak, akik az otthoni kényelmet és biztonságot nem tudják elhagyni, viszont az ellaposodott szexuális életükkel valamit szeretnének kezdeni...

Ez csak a te hozzáállásodon múlik amúgy meg...Az, hogy te mennyire vagy kitartó és mennyire érzi azt a srác, hogy: igen ezért a lányért érdemes elhagynom a másik lányt...

Ha ezt a reakciót ki tudod belőle váltani, akkor nyert ügyed van...

2010. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
adja isten, hogy sikerüljön kiváltanom :)
2010. dec. 25. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy most hanyatlik a kapcsolatuk meg nem jelenti azt, hogy vege. Probalj kimaradni ebbol. Mi is a parommal 8 honap utan szakitottunk es 1 honap kulonlet utan ujrakezdtuk.Mar tobb mint fel eve volt, es most nagyon boldogok vagyunk. Lehet csak szuksege van valakire aki elfeledteti vele a gondokat. Szerintem te sem szeretned ha most elkezdenetek valamit, majd egy-ket honap mulva visszater a baratnojehez.
2010. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
persze hogy nem...
2010. dec. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!