Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi is a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is a helyzet?

Figyelt kérdés
Tehát van egy régi osztálytársam, akivel nagyon sokat beszélgetek már egy ideje msn-en, sokat is találkozunk (nem kettesben) és elég jól elvagyunk. Nekem eléggé megtetszett, azonban szerintem ő csak barátként tekint rám, ill. nem tudom. A lényeg, hogy most nem jött össze neki egy srác, ezért eléggé kivan. Régebben mondta is, hogy bőven az átlagnál jobban nézek ki, persze ezt akkor még csak mint egy női megfigyelő, ettől függetlenül nem biztos, hogy tetszem neki. Szóval nem tudom, hogy mi legyen a következő lépés, mert eléggé hiányzik már ha egy napot se beszélek vele. Viszont szerintem ő nem így van vele.
2011. szept. 4. 17:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy szerintem azért valamennyire vonzódik hozzá, mármint nem úgy van vele, hogy "hát vele biztos nem". Meg részegen még anno elég sokat együtt voltunk meg minden.
2011. szept. 4. 17:11
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó pasinak tart, ha jól értem, és ez már valami. Lehet, hogy nem gondol rád, mint esélyes jelöltre, de ha elmondod neki egyszer tök spontán, h: - Te, figyelj már, nekem tetszel.

Akkor csak reagál valamit. :)

2011. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen-igen, szerintem pontosan az van, amit leírtál az első mondatodban. Csak most ugye eléggé rosszul van lelkileg, mint említettem, úgyhogy várni kéne, csak akkor meg lehet talál valakit és hoppon maradok. Amúgy meg szerintem lehetne valami, csak ugye nem biztos, hogy levágja, hogy én párkapcsolatot szeretnék tőle, nem csak barátságot:D
2011. szept. 4. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja éértem...hát hallgasd meg, ha baja van, de ettől függetlenül akkor is megemlíteném neki a helyedben, h oké, ez a kapcsolatod nem jött össze, viszont ismersz, rendes srác vagyok, talán próbáljuk meg együtt...
2011. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is fogom tenni, viszont bonyolítja a dolgot, hogy most találkozott az ex-ével újra.
2011. szept. 4. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Na az tényleg rizikós. Akkor várd ki, mi lesz annak a vége. De mi v olt köztük a baj amúgy, azt te nem tudod?
2011. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazából amennyire tudom, konkrétan annyi, hogy 4 évig voltak együtt és a srác ment egyetemre, találkozott új arcokkal. Sok volt már neki ez a négy év. Egyébként a lány azt mondta, hogy már túltette magát, és ha választhatna közte és a már említett mostani srác közt, akkor biztos az utóbbit választaná.


Amúgy tegnap voltak osztálytalálkozón, ahol ugye az exe is ott volt és este taliztak. Egyenlőre ennyit tudok.

2011. szept. 4. 19:00
 8/11 Error401 ***** válasza:
Kerdo utjat nemveszti....egy kerdest meger s ha mar megkerdezted,nemveszitesz semmit:P
2011. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ne legyél balf.sz...

Ha most bepróbálkozol, akkor 100% hogy elutasít és lejáratod magad, még akkor is, ha egyébként lett volna esélyed. A lehető legrosszabb alkalom lenne... Nemtom ki tanácsolhat ilyet, biztos valami csicska 14 éves csaj.

1) Annyira nem jöttél be neki, vagy valami miatt nem foglalkozik veled, mert hiába vagy az orra előtt, másfelé próbál pasizni 2) Várd meg amíg elfelejti a srácot, közbe hallgathatod a siralmait, csak nehogy átváltozz a barátnőjévé. 3) Ha újra a régi és vevő egy kis mókára akkor dobd be magad, férfihoz méltóan. A nagyobb lépéseket ne msn-en akard megtenni, hanem élőben, hívd félre egy estén, vagy hívd el "randizni". Ha élőben látod a pozitív jeleket, akkor sínen vagy, ha viszont ordít róla, hogy távolságtartó, akkor nehogy leégesd magad.

2011. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nemtom ki tanácsolhat ilyet, biztos valami csicska 14 éves csaj.


Gratulálok, hogy így ismeretlenül ilyen következtetéseket vonsz le. Ja és nem, egyik sem jellemző ebből rám. Te viszont eléggé sajnálnivaló vagy. Amikor azt írtam neki, h mondja el a lánynak, akkor még meg sem említette, h más pasik felé kacsingat a lány. Úgyhogy nyugodtan lejegelheted magad.


Kérdező: ebben az esetben a helyedben akkor is felhívnám valahogy magamra a figyelmet. Maradj vele ugyanolyan rendes, de nem ártana, ha látná és tudná, h te is pasi vagy, aki bejön a lányoknak.

2011. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!