Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek elég fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek elég fura helyzet?

Figyelt kérdés

Szeretek flörtölgetni és tavaly volt egy lány akivel dumálgadtunk de lehúzódott egy kicsit(egész nap).

(Nem történt semmi testi) azt ennyi másnap éltem z-űr zavaros életem...

De most felbukant a lány és úgy vettem le hogy nagyon nem bari...nem mer a szemembe nézni meg semmi:(pedig most najon meg tetszett csak nem tom h.hogy közelítsek hozzá...


2011. szept. 13. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem vágni :(
2011. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mif@sz van?
2011. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Értelmesen fogalmazd meg aztán írd le!

(első voltam)

2011. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
b.uzi-e vagy??
2011. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
kérdezd meg h van-e neki fila táskája, ha nincs neki akkor küldd el az anyjába.
2011. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezö, fogadjunk, hogy nyelvtanóráról sokat hiányzol.


Most szépen próbáld meg magyarul megfogalmazni a kérdést, mert ez így marhára értelmetlen volt.

2011. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Z-űr zavaros?...te magyar vagy, vagy valami más nyelvű és csak google fordítóba írtad be az anyanyelveden?! mert ez eléggé ki*aszott érthetetlen...
2011. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek te aztán töröd a magyartot.

Próbáld meg mégegyszer leírni,de most lehetőleg magyarul,érthetően,normálisan fogalmazva.

2011. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

HA nem előz meg valaki én leszek ez első értelmes válaszoló.



Szóval barátkozz össze vele,akár kezd el neten keresztül,beszélgess vele sokat,ismerd meg jobban,és ha tényleg akarsz valamit akkor próbálkozz be.egyébként közösségben ha vagytok mindig kérdezd meg az ő véleményét,mindig köszönj neki külön..vagyis sokszor,kérdezd meg tőle mi újság szóval eleinte csak barátilag közeledj (:

2011. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hopsz!!XD

Na! Van egy lány 1évvel ezelőtt dumálgadtunk elég hosszasan(kb du3 tól este 8 ig)de másnap már nem is foglalkoztam a témával DE most ujra egy "légtérbe" kerültünk és nagyon tetszik csak ő nem mer a szemembe nézni meg stb...:(

2011. szept. 13. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!