Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogunk találkozni először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogunk találkozni először szerinted, mit tegyek? 19L. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
1 éve ismerjük egymást a párommal, de még nem találkoztunk, mert messze lakunk egymástól. most tervezgetjük. kicsit félek, mert nem vagyok egy vékony lány, ő pedig nagyon szép testtel rendelkezik.. sokat szoktunk camozni meg ilyesmi.. telefonálni.. de félek hogy milyen lesz az első találkozás.. még akkor is ha mindig mondja hogy gyönyörű vagyok, és szerelmes belém..
2011. jan. 5. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj a találkozástól, ha tényleg tetszel neki és szerelmes beléd akkor maximum ha meglát még jobban beléd szeret. Nem a külsőn múlik. Sok sikert és több önbizalmat! :)
2011. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Funktasztikus ***** válasza:
35%
az durva 1 év tali nélkül:O:O az igenn.....
2011. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 komasa ***** válasza:
Ha jól értem ti egy interneten szövődött szerelemben éltek. Éppen itt az ideje, hogy végre tényleg megízlelhessétek egymás csókjának az ízét. Természetes ha feszült vagy! Ne aggódj! Amúgy, ha szoktatok cam-ozni akkor tudja hogy nézel ki és valószínüleg a belső tulajdonságaid miatt szeret! Biztosan Ő is ideges ez ilyen! Sok sikert! Szeressétek egymást!
2011. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tavaly én érettségiztem.. idén pedig ő.. sehogy sem tudtuk egybehozni a talákozást.. sok tanulás.. táncpróbák miatt.. idén megint.. ő a táncművészetire megy.. hiába szeretnénk találkozni.. nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust mert akkor nem fog készülni és nem vagyok az ellensége.. most már kibírjuk valahogy remélem.. meg félek is..
2011. jan. 5. 14:19
 5/11 A kérdező kommentje:
igen interneten szövődött szerelem ez, de már majdnem 2 éve ismerjük egymást. és egy évvel ezelőttig neki is és nekem is volt kapcsolatunk.. legjobb barátok lettünk.. aztán kialakult hogy össze is jöttünk.. tudom hihetetlen meg nem hisztek ilyenekben.. eddig én sem tettem.. de itt van belecsöppentem.. és sosem szerettem még ennyire senkit.
2011. jan. 5. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Ne haragudj meg, de hogy lehet interneten összejönni valakivel?:O Még nem is láttátok egymást de már a párod? Ez elég abszurd, ennyire naivat, kb ezt 14-15 éves korban szokták a lányok. Azért azon gondolkodj el, ha ennyire, egyáltalán nem tudtok találkozni, akkor ennek így milyen jövője lesz, semmilyen. Neten keresztül egy vetületet látsz a másikról, a képet a másikról nagy %-ban inkább a saját elképzelésed alapján alakítod ki, és nem feltétlen úgy, ahogy ez a valóságban is van. Eleve az is elképzelhetetlen, hogy lehetsz szerelmes valakibe, akit még nem is láttál élőben, max szeretet, de a szerelem az elég kémiai dolog, az illatok, a kisugárzás, a személyiség, ez gépen keresztül közel sem jön át.
2011. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

NEm haragszom, szeretem a kultúrált véleményeket, és hozzászólásokat!

Amíg nem volt benne részed, addig nem fogod megtudni, hogy milyen. És a kép ami kialakul, meg sem fordult benne az, hogy a kinézete illata miatt szeressem.. sokkal inkább a hangja miatt.. és a gondolatai miatt..

szerintem, de ezt lehet csak én gondolom így.. az illatok tapintás, egy sokkal magasabb szintre emeheti majd a kapcsolatunkat..

és az eddig nem találkozásokról meg annyit.. hogy az érettségis dolgok akadályoztak minket.. nyáron már nem lesz ilyen gond.. az egész nyarat együtt töltjük majd :)..

2011. jan. 6. 11:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól van, én drukkolok legyetek boldogok, én is ismerkedtem neten elég sokat, de azért azt így kinyilvánítani, hogy járunk, meg kapcsolatban vagyunk, az elég érdekes. Meg az én tapasztalatom az, hogy a személyes benyomás teljesen más, konkrétan volt olyan aki neten szimpi volt, meg jó volt vele, élőben meg semmi különös.
2011. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne izguj, nem a külső a fontos, hanem hogy milyen vagy belül!!! Azért a külső is fontos, de annyira nem, hogy csak azzal foglalkozz hogy nézel ki!!! Nem kell izgulni, ha ilyeneket mond, hogy gyönyörű vagy akkor az sem fogja zavarni, hogy nem vagy vékony!!! Hidd el!
2011. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
velem is történt már ilyen, szakítottunk mielőtt találkoztunk volna.
2011. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!