Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogunk találkozni először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogunk találkozni először szerinted, mit tegyek? 19L. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
1 éve ismerjük egymást a párommal, de még nem találkoztunk, mert messze lakunk egymástól. most tervezgetjük. kicsit félek, mert nem vagyok egy vékony lány, ő pedig nagyon szép testtel rendelkezik.. sokat szoktunk camozni meg ilyesmi.. telefonálni.. de félek hogy milyen lesz az első találkozás.. még akkor is ha mindig mondja hogy gyönyörű vagyok, és szerelmes belém..
2011. jan. 5. 14:06
1 2
 11/11 anonim válasza:

de durva velem is most pont ez van,mintha én írtam volna ki a kérdést:D csak az én helyzetem nehezíti, hogy a pasi nem magyar:(

De amúgy szerintem is ha azt mondja h gyünyörű vagy, akkor élőbe is annak fog találni, hisz ha vki szeret vkit akkor nem a külső lesz a lényeg hanem inkább a személyiség:) Sok sikert a randin;)

2011. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!