Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Bonyolult helyzet

Figyelt kérdés
remélem nem leszek túl hosszú. Külföldön vagyok egy évre, és megismertem egy nagyon helyes, kedves fiút egy társaságban, aki rögtön megtetszett és úgy érzem én sem vagyok közömbös számára. Néhányszor már el is hívott ide-oda, de azt látom rajta, hogy vmiért fél kicsit bátrabban közeledni, mint ahogy én is. Az ok az, hogy júliusban hazamegyek. Esély szinte semennyi sincs rá, h itt tudjak maradni, mint ahogy arra sem, h ő utánam jöjjön. Minden héten látjuk viszont egymást a társaságban és nagyon nehéz, mert a szívem nagyon szeretne vele lenni, de az eszemmel tudom, h úgyis vége lenne. Mit tegyek? BEszéljem le magam róla, vagy egyszerűen csak vágjak bele nem foglalkozva a jövővel.Te mit tennél?
2011. jan. 10. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatról nem lehet szó, de közömbösek sem vagytok, pár egyéjszakás beleférhet. Szerintem.
2011. jan. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs,hogy valamit nem tudtok megoldani. Ha szeretitek egymást, egész biztos hogy meg tudjátok oldani, hogy együtt maradjatok. Én biztos ott maradnék, vagy elhoznám Magyarországra, ha tényleg szeretem. Ott megalapozzátok a jövőtöket, itt pedig leélitek az életeteket. Hallgass a szívedre, és jöjjetek össze, ha működik a dolog, akkor együtt fogtok maradni. Mindent meg lehet oldani. Olyan nincs, hogy nem lehet. Olyan van,hogy nem akarjátok igazán.
2011. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad miért nem maradhatsz ott, külföldön. Így nehéz megoldást találni!
2011. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert nagyon drága lenne itt egyetemre járni, közben magamat eltartani is, nem tudnék annyit dolgozni, a diplomára pedig szükségem van
2011. jan. 10. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyetemen megismerkedtem egy sráccal, akivel 3 éven át legjobb barátok voltunk, vagyis azzá váltunk. Vele beszéltem meg a pasi dolgaimat, ő velem a csaj dolgokat, sokszor aludtunk együtt anélkül, hogy bármi is történt volna, komolyan, mintha a bátyám lett volna (2 nappal idősebb nálam). Aztán eljutottunk arra a pontra, mikor mindketten szinglik lettünk, de együtt mászkáltunk továbbra is mindenhova, még vásárolni is. A srác ekkor bejelentette, hogy külföldre megy, mert pénzt akar keresni, zenélni akar, ahhoz pedig Mo-n nincsenek meg a lehetőségek. Na mondom, az kemény. A közös barátaink mind megmondták a kezdetektől, hogy hiába vagyunk csak barátok, minket egymásnak teremtett a jóisten. Így is van, azóta sincs olyan barátom se, pasim se, mint ő volt. Elment, félévente jár haza. Most már olyan szinten van a kapcsolatunk (legalábbis részemről), hogy ha hazajön, akkor sem szeretnék vele találkozni, mert kínosnak érezném. Eközben iszonyatosan sajnálom, hogy ez így alakult. 21/L
2011. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam külföldön (jó messze) és velem például addig álltak szóba a nők, amig ki nem derült, hogy külföldi vagyok és nem letelepedni jöttem ide. Nagyon nehéz megoldani bármit is, még akkor se, ha mindig lenne pénzem repülőjegyre. Ha nem maradsz ott, nem kellesz és ő nem fog utánad jönni. A távolság az távolság, ezt sokan nem értik, akik nem voltak külföldön (jó messze)...
2011. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!