Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez a bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a bonyolult helyzet nálam?

Figyelt kérdés

Vagy olyan lányok tetszenek "példaképként", ami a legtöbb fiúnak nem tetszik (nagyon vékony törékeny szőke modellalkat).

Vagy olyan fiúk tetszenek, akiknek teljesen más típusú lányok tetszenek, mint én vagyok pl. külsőre (de ezen változtatok jelenleg, figyelek a külsőmre, stb.)

Vagy a fiúk többségének más típusú lányok tetszenek, mint ami szerintem szép (lány szemmel).


Szóval miért alakulnak ki ezek a helyzetek?


Hogyhogy nem ismerem fel mindig (talán lehet más is van így ezzel még így?), hogy mi számít szépnek egy olyan fiúnak, aki olyan értékekkel rendelkezik külsőre és belsőre, ami nekem megfelelne?


Ti is szoktatok ezen gondolkozni, hogy hogyan alakulnak ki ezek a személyes ideálképek és mennyire egyeztethető össze a valós szükségletekkel?


Lehet, hogy egyszerűen még keresni kell azt, hogy kivel illünk össze teljesen és ott minden passzolni fog?

Lehet ezek azért voltak így,mert rosszul ítéltem meg a szitukat? Pl. olyan lányokat vettem példaképül, akik nem hasonlóak hozzám vagy a fiúkat ismertem félre régen...


Remélem értitek mit akarok mondani és nem volt hosszú.Köszi előre is.


2010. aug. 8. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
?
2010. aug. 8. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs véletlen volt
2010. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha idősebb akkor nem igazán értelek. Példaképek? Külsőségek alapján? Ne akarj te senkire hasonlítani , jó vagy úgy ahogy vagy, majd a tapasztalataid formálnak.

Ha fiatal vagy. Hát ha eddig még nem találtál olyan fiút aki megfelelne akkor igen valószínű, hogy még keresgélni kell:D Légy türelmes akármilyen nehéz is. Amúgy ne legyen ám bűntudatod amiért nem ismered fel azt aki számodra megfelelne... a szép pofi nem árul el semmit.

Légy nyitott. Ismerkedj. Ne félj elkérni a számát egy ismeretlennek az utcán. Beszélgess. Mindenkivel. Akárhogy néz ki. Légy őszinte. Ezek sokat segítenek.

2010. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem az, hogy miket veszel "példaképnek" ne foglalkoztasson ennyire. vagyis, jó lehet példaképed. dehogy megpróbáld magad olyanná változtatni, az baromság. akkor az már nem te leszel. ÉS innentől kedzve semmi sem lesz jó.

Hogy akik neked tetszenek fiúk, azoknak milyen lányok tetszenek, hát az már más kérdés. ezzel nem tudsz mit kezdeni. egyszer majd lesz olyan, akivel kölcsönös. és mondjuk az, hogy neki milyen az "ideálja" az mondjuk nem befolyásol semmit. nekem speciel a vékony lányok az "ideáljaim" és ők tetszenek. mégis a barátnőim többsége nem a hú de vékony kategória volt. de annak ellenére, hogy nem pont úgy néztek ki, még én így szerettem őket. nem csak a külső számít. de persze ott van az a csak is. szóval természetesen számít, mert ha nem tetszik, ahogy kinéz, akkor ez van. de attól még, hogy nem ez az ideálod, még nem jelenti azt, hogy nem tetszik...


remélem érthető voltam, és csak kicsit kusza az egész... mondjuk pont annyira, mint amit te írtál :P


egyébként hány éves vagy, ha szabad megkérdeznem?

2010. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!