Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a szimpatikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szimpatikusabb leszólítás? -Ha srác mellébeszél, hátulról jön, vagy -Ha őszintén megmondja a lánynak hogy tetszik neki, szeretné megismerni és persze bókol.

Figyelt kérdés
Azoknak a vélemény érdekel akik nem utasítják el ezt a fajta ismerkedést.
2011. jan. 29. 12:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ismerni kéne a szituációt! Nem fontos kimondani, hogy tetszik, mert vannak sokkal finomabb kifejezési formák is. Pl. ha valamilyen társaságban, szórakozóhelyen csak azzal egy lánnyal foglalkozol, akkor érteni fogja, hogy vonzódsz hozzá. Ha a lány kimegy pl. WC-re és utána nem keresi társaságodat, akkor az is jelent valamit.

A bókokat felejtsd el! Csak akkor mondj ilyet, ha már nem tudod magadban tartani.

2011. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Őszintén mond meg neki!Nem lenne jó úgy kezdeni hogy rögtön mellébeszélsz..:)

17/L

2011. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Inkább célozgasson, flörtöljön. Az izgalmasabb. :3 És sérülés nélkül lehet belőle kijönni, ha a másik félnek nem tetszik.
2011. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és hozzászólásokat
2011. jan. 31. 09:59
 15/19 anonim ***** válasza:

Engem az sem zavarna ha mellébeszélne...az olyan aranyos lenne meg gondolnam h ez miattam van...:-)

Es a bokok is jol esnenek...:D 14L

2011. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

MONDJA KI NYÍLTAN! elegem van az olyan srácokból akik elvárják hogy a lányok hívják el őket és hogy gondolatolvasó is legyek és kitalálja mit akar vagy mit nem...

nyugodtan mondja el.:) "Szeretnélek megismerni...", tökéletes, szívesebben megyek vele

2011. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

2.:)

a bókok pedig igenis jól esnek(nekem legalábbis)

pl. hajadat, ruhádat, szemedet vagy azt hogy milyen jól táncolsz.:)

nyilván nem a jaj de szép vagy, jaj de okosvagy, dologra gondolok de az apró bók feldobja a napomat

2011. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A lényeg nem a leszólításon van szerintem, mindkettő lehet nyerő, ha jó a MEGJELENÉSED, a KÜLSŐD. :D Ezzel teszed rá az első benyomást nem a beszéddel.
2012. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kommentcsászár960307 válasza:
De azért ha úgy mész oda hogy:"Jó a segged kő kóla?" szerintem mind1 hogy hogyan nézel ki el leszel küldve,szóval szerintem a megszólítás legalább olyan fontos mint a jó megjelenés.
2012. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!