Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáltam. Áhh, h lehettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáltam. Áhh, h lehettem ekkora barom?

Figyelt kérdés

Nemrég tettem fel itt egy kérdést. A lényege az volt, h elvileg mindketten bejövünk egymásnak, de egyikünk sem mer kezdeményezni. Aztán végül is fogtam magam és ráírtam chaten.Egy ideig eldumálgattunk, sablonosan. Aztán csak, mondja, h milyen jó csaj a testvérem. Megnézte a adatlapját és téll tök szép, de nagyon rosszul esett. Aztán nem írtam neki többet. Szerintetek ezek után? Hagyjam a francba, mi?

18/L


2011. jan. 30. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jól elvagytok xD

Hagyd a francba. Az, hogy meg nem kellesz senkinek az nem igaz, mindenki talál magának vkit (kivéve én). :)

2011. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Facebook?? :P
2011. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A franc hogy nem én voltam akivel beszéltél.


Szerintem ha neki nem is, másnak tetszel. Olyat meg ne mondj hogy szánalmas vagy mert akkor ami én vagyok azt nem lehet szavakba foglalni,:X és egyébként sem.

2011. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!