Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem tudom elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudom elfogadni magam? Mit tegyek ellene? Hogyan? Kort és nemet is kérnék.

Figyelt kérdés
22f vagyok és nem volt még soha barátnőm.Az egyik szememte születésem óta nem látok és így nem tudom elfogadni magam,nem érzem teljes értékűnek magam,nincs önbizalmam nehezen ismerkedem és nyilok meg..a szemem miatt figyelnem kell mert kontaklencsét hordok ezért vagyok görcsös..Nehezen hiszem el h kellenék én egy lánynak is..22 évesen kisfiunak (bénának,esetlennek,fejlettlennnek) érzem magam ha a korombeli srácokkal vagyok együtt..sokkal férfiasabbak kinézetre mint én..
2011. jan. 30. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

figyelj öreg szedd össze magad az istenért! 22 vagy! életed legszebb része még csak most jön!

kezdj el sportolni tök mind 1 mit....foci, úszás, kondi, stb formálld a tested, járj szoliba, cseréld le a ruhatárad (nemfeltétlen drága cuccokra, hanem öltözködj divatosan!)

ha kövér vagy akkor fogyj le futás, kardió stb stb....

ha túl nyeszlett, akkor zabálás féktelenül, melette sport.

a hatás nem marad el csak légy türelmes, ha most komolyan elkezded nyárra egész jó alakod lehet.

Persze ez rengeteg komrumisszummal jár, lemondással, és sok sok munkával, de nem elérhetetlen.

Lépj ki az önbizalomhiányból, kapd össze magad, felejtsd el azt a betegséged, senki sem tökéletes, és nem tudok olyat mondani amit 1 szemmel nem lehet csinálni...

változtass az életmódodon, járj el bulizni, részegedni, ismerkedni, csak akad egy haverod vagy vki...

"rejtsd el azt ami nem az erősséged, és emeld ki azt amiben jó vagy!" by.: én

szóvel fejezd be az önsajnáltatást, és állj a sarkadra.

Attól hogy a szobában üllsz és sajnáltatod magad nem lesz se csajod, se barátaid, mozdulj ki!

Kitartás, ez hosszú és nehéz menet lesz, de ha tényleg elszánt vagy nyárra lehetesz Valaki.

2011. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20/F, és 16 éves koromban jöttem erre rá, és most az életem csak a sport körül forog!
2011. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, és ez miben változtatott meg?jobb lett minden más?
2011. jan. 30. 20:26
 4/6 Norb66 ***** válasza:

A megoldás egyszerű, ne legyél azokkal a fiúkkal, nem akarsz te rájuk hasonlítani, és nem akarsz te olyan "csajokat" sem mint amilyen nekik van, hidd el. Meg fogod találni azt a lányt akinél ezt fel mered vállalni, és aki el fogja fogadni, úgy fog szeretni ahogy vagy. Légy önmagad, ha nem akarsz ne változz, mert nem biztos hogy tetszeni fog, és utána már túl késő lesz. Ne görcsölj és ne izgulj, nem lesz semmi baj. Lazíts. :)


17/F

2011. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a férfias fiúkat, és...hm lehet furcsán fog hangzani, de én érdekesnek tartom, ezt a dolgot a szemeddel...nem hétköznapi/átlagos, hanem inkább különleges. :) Nekem hallássérülésem van :( az szerintem roszabb (hallókészülék).
2011. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

viccelsz??? hogyne lett volna jobb????!!!!

Új környezetbe is kerültem ezt tegyük hozzá, de sok haverom, lett, meg pár barátom is akikre mindig számíthatok. A csajozás meg simán megy, most is van barátnőm, ezelőtt is volt, mióta megváltoztam mindig volt valakim, max iylen 1-2 hónap "szabadság volt"....

A kisugárzás a lényeg.

2011. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!