Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 17 évesen(fiú). Se nem vagyok kigyúrt állat, se nem gebe. Nem szoktam inni, cigizni. Tudtommal igényesen öltözködök. Jól tanulok, de mégse vagyok stréber. Az egyetlen bajom, hogy a serdülés elég későn kezdődött, és még inkább kisfiús alkat vagyok. A lányokkal próbálok udvarias gentlemannek lenni. És ezzel azt érem el, hogy a lányok le se s*arnak, vagy csak "legyünk barátok".


Ezzel szemben meg ottvannak az emósok, meg a többi diszkópatkány, cigiznek/drogoznak, büdösek , sötétek mint eaz alagút áramszünetben, bunkók, és mégis az összes lány értük van oda.


2011. febr. 15. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Talán próbálkozz iskolai túrán, vagy, ha szereted a művészetet állj be a suli színjátszókörébe, vagy valami önképző, fakultatív szakkörbe, ami érdekel is, és mégsem olyan, mint egy tanóra. Ilyen helyeken azért a normális fiúknak szerintem több esélye van.

De az is egy megoldás,ha megkérsz egy lányt a könyvtárban, hogy segítsen megkeresni a könyvet, aztán cserébe meghívod egy sütire :-)

Gimiben én is túrákon, színjátszókörben ismertem meg a legjobb csajokat:-)

Sok sikert!

2011. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Barátkozz srácokkal,akik hasonlítanak rád külsőre és belsőre is,velük járj el és velük menj csajozni is.Könnyebb így!
2011. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nehogy már azért legyél emos/drogos/alkoholista, hogy szóba álljon veled egy bagós/piás ripacs, akivel úgysem fogod magad jól érezni, mert nem olyan vagy.( Valszeg azért nem bagózol, mert büdös, most életed szerelmén minden nap bagóznál, ecetera)


Nem kell ezt túllihegni, rossz helyen keresgélsz, "rossz" lányoknál próbálkozol.

2011. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!