Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire rossz pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire rossz pont nálatok, ha a fiú lemond egy randit?

Figyelt kérdés
Méghozzá úgy, h pont a fiú akarta nagyon előtte (persze a hivatalos verzió szerint közbejött valami)
2011. febr. 28. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát egyértelmű hogy szarul esik nekünk! Mert persze ilyenkor a lány is be van zsongva..és várj ameg készül és utánna meg hoppon marad!! Ez olyan megalapozó dolog hogy nem túl pontos a srác és nem is megbízható!! De talán virággal még kitudod engesztelni és meg tudod neki magyarázni! Sok sikert! :/ :)
2011. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak elhamarkodottan mondtam neki egy időpontot, de kiderült h nekem az mégse jó, sőt utána csak jóval később érnék rá
2011. febr. 28. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:
kövinek vigyél neki virágot meg csokit.Mond meg neki ,hogy sajnálatod jeléül kiengesztelésképp fogadja el ezt a..
2011. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb módszer, ha őszintén elmondod, hogy nagyon szerettél volna vele találkozni, de véletlenül rossz időpontot mondtál.
2011. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát azért ez akár hogy is, de rossz pont. Nem helyrehozhatatlan.
2011. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy rossz pont, de ha meg a saját programomat (nem szórakozás) elhanyagolom emiatt, az nem rosszabb pont? (mert akkor talán azt hiszi, rajta lógó, önállótlan vagyok)
2011. febr. 28. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért hinné, ha egyszer még a "randi" szót használod, totál az elején vagytok. Ilyenkor pont, hogy kell a bizonyítéka annak, hogy áldozatot vagy képes hozni érte, érdekel annyira, méltónak érzed rá.

Utána viszont megmutathatod, hogy van saját életed, stb., stb.

2011. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már másodszor mondott le egy srác egy randit, még nem is taliztunk élőben, pedig én nagyon kíváncsi lennék rá, de azt hiszem, hagyom... Vigyázz az ilyen 'lemondásokkal', hamar elvehetik az ember kedvét.
2011. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megígért valamit, de nem tartja magát hozzá, és lemond egy randit... nálam többre nem lenne esélye, az fix! Ha valóban akar találkozni velem, akkor mondja le a másik programját miattam. Ha lemondja a randit, az én olvasatomban én csak második vagy sokadik vagyok, és ebből kösz, nem kérek. Egy régi magyar filmben, az Egy szoknya, egy nadrágban volt, és nekem nagyon tetszik, hogy "Egy férfitól csak akkor lehet elfogadni, hogy nem jelent meg a megbeszélt randevún, ha a következőre magával viszi azt a féltéglát, ami a fejére esett, ami miatt nem tudott eljönni." Részemről ha öntudatlanul fekszik az intenzíven, az megbocsátható. Ha csak kórházban van, az nem kifogás, kérje meg a nővérkét, hogy írjon a nevében!
2011. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó biztos a hősszerelmesre gondolt, hogy majd a nővérkével üzen...

Bár van igazság is abban, amit mondott.


Én személy szerint, ha elmondja telefonban, hogy nem jó, végben forgó szemmel csapom le a kagylót, felrakom a kezeimre a dark vasgyűrűimet, odamegyek hozzá, letépem az arcát, kitépem a szívét, és felfalom. Rohadjon meg.

2011. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!