Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom elfogadni magam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni magam és ez enm változtatható! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Születésem ota nem látok az egyik szememre.Állandóan figyelnem kell rá és ez jár a fejemben neh észrevegye vki és neh kiderüljön..Emiatt nincs önbizalmam magabiztosságom.Nehezen ismerkedem és nyilok meg idegeneknek. Nem tartom magam teljes értékünek és jo pasinak.Nehezen hisztem h egy lénynak tetszenék igy bnöm még nem volt és nem vagyok népszerü köztük komoly választ kort és nemet kérnék..
2011. márc. 22. 22:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"kedvss" utolsó azért tettem fel mert:

1.nem csak te vagy fenn ezen az oldalon szerencsére

2mindig vannak uj tagok

3 több ember többet tud..

4De azért köszi és sztem még mindig értelmesebb kérdést feltenni erröl,mint arról h gáz ha 13évesen elvesztem a szüzességem és a te szavaddal élve b.meg

2011. márc. 23. 10:57
 12/14 anonim válasza:

Szia!

Személyes példámmal élve, én most olvasom először ezt a kérdést, pont azért, mert új vagyok ezen az oldalon... BLEBLE

Nekem is a szememmel van problémám, bár kissé más jellegű, mint a tied. Ezért is írok most és remélem, tudok segíteni a válaszommal.

Én is önbizalom hiányos vagyok pontosan emiatt. Nem merek senkire sem ránézni, főleg nem mások szemébe. Nekem a barátaim mindig igyekeznek a lelkemre kötni, hogy ezzel nem lettem kevesebb, mint egyébként vagyok és, hogy ha egyszer találkozok valakivel, aki tényleg megérdemel, annál ez semmit se fog változtatni, mert azzal együtt fog engem szeretni. Ezzel együtt vagyok egész. Persze nyílván nekik könnyű ezt hangoztatni, de vannak olyan emberek, akiknek nem a pénz és a tökéletesség számít. Egy ilyen dolog miatt nem lehet leírni az embert, hiszem erről nem tehet. Nehezebb a megfelelés és az élet, de ez a küzdés teszi erősebbé az ilyen embereket, és véleményem szerint őket már van miért tisztelni.

Sokszor engem is nagyon elkeserít, és úgy érzem az egész egy átok, de valójában ez csak akkor lehet az, ha én magam is hagyom azzá válni.

:)

2011. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
13:32-kor: 18/ lány (ezt elfelejtettem ^^" )
2011. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tyler913 ***** válasza:

Tegnap 4:36-os vagyok

Arra ott van az az opcio,hogy a mar feltett kerdesed elore keruljon.

A gond az,hogy mindig ugyanarrol szol a kerdes,magyaran nem ugy nez ki,mintha egy fikarcnyit is leptel volna elore.Ha pedig tok mindegy mit irnak az emberek,mert ugyis a jovo honapban megkerdezed ugyanazt,akkor komolyan,mi ertelme?

Ha az eddigi tobbtucat valasz nem tudott lelket verni beled,es nem vett ra a valtoztatasra,akkor meg egy tucat ra fog tudni?Ezert nem ertem,mit varsz az egesztol.Na pa

2011. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!