Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Viszonozhatom én is egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonozhatom én is egy fiú kedvességét egy virággal pl. rózsával?

Figyelt kérdés
Udvarol nekem egy 15 éves srác és szeretném viszonozni a kedvességét egy rózsával. Normális, hogy egy fiúnak rózsát adok vagy lehet ciki is? Fiúk örülnek az ilyen ajándékoknak?
2009. febr. 25. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom, elég fura lenne ha én kapnék virágot egy csajtól. Viszonzásként viszont el tudok képzelni mondjuk valami sütit amit neki csináltál vagy egy szenvedélyes csókot.
2009. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én se nagyon tudnám elképzelni, de a süti az jó ötlet.
2009. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Jópofa kérdés. :-) Srácoknak virágot egyedül balagásra szokás adni vagy temetésre mint koszorú, minden más eset, főleg társaság előtt hülyén néz ki. Ami viszont nagyon is helyén van, ha egy tábla csokival leped meg, ez már csak azért is jó, mert ha van időtök és nem kell sietnie, akkor leültök, kibontjátok és közösen eszitek miközben beszélgettek. Meghitt is, kedves gesztus is, és simán felér egy virággal, amit a fiútól kaphatnál.


Szóval, srác lánynak virág, lány srácnak csoki. :-)



--

Hakapeci

2009. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne! Hülyén néz ki!
2009. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem az igazi,de lehet,hogy neki bejön.Én a csokinak örülnék vagy sütinek.
2009. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha én virágot kapnék 1 csajtól tuti hülyén érezném magam főleg ha egész nap azzal kéne járkálnom , viszont a csoki jó ötlet , és esetleg meg is kínál téged is belőle és 1ütt megeszitek:)
2009. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Szia

Én párom biztos örülne ha virágot kapna de az csak olyan látszat lenne hogy ne bántson meg a pasik azért annyira nem örülnek 1 szál virágnak mint a nők ők az ilyet nem nagyon értékelik és a plüss állatkák is ilyenek. Páromnak nincs jobb ajándék 1 üveg jó bornál igaz ő 32 éves

De a legjobb ötlet tényleg az édesség mert az mindenki szereti

2009. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Csokinak mindenki örül és egy csaj is adhat egy pasinak és megeszik együtt:D
2009. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem is fura lenne.. inkább süss neki valamit :)
2009. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!