Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-16 éves lányok válasza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok válasza érdekelne nem midenféle ész lény válasza,15-16 éves csajok menyire vonzodtok a huszonéves korosztályhoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 21:58
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

Néhány év múlva meg már bármit megtennétek egy fiatal srácért... :)


Mondjuk nekem is jobban bejönnek az idősebb nők, 17 évesen 30-35 korig akár. De tudom hogy ez később pont az ellentétévé változik.

2011. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
50%
Mert Te is olyan érettnek bizonyultál e hozzászólásod szerint... :)
2011. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

00:05 vagyok

hát, a tanárjaim, és egyes ismerőseim szerint koromhoz képest érett vagyok, de egy ilyen kérdés rohadtul felb4sz idegileg...

2011. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Mert valószínűleg nem élted át. :)
2011. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerintem még pasija se volt,azért akadt így ki:P
2011. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
kedves szabadszájú hozzászóló ha kérhetném ne általánosíts. mi (15/L, 22/F) 9 hónapja vagyunk együtt. Ez hosszútávúnak számít?
2011. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Eléggé. :) És szerintem ez nem is baj, én 15 voltam, barátom 22 és elég sokáig működött a dolog. :) Bár nagy különbség lehet, hogy ő már nem csak kalandokat akar, mint ebben a korban általában, hanem komolyabb párkapcsolatot. Erre figyelj oda.
2011. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

8:21

pasim sem volt? nem is kell mert heteroszexuális vagyok...és am, a tied 1 tipikus plázap*csa hozzászólás volt, aki minden jött ment el megk*ratja magát


nem egyszer jártam nálam idősebb lányokkal, elég gyakori a 2 éves korkülönbség, de ha azt látom hogy 1 20+ éves csávó 1 15-13 éves kislány k*rogat, akkor mérhetetlen düh tölt el, és azt gondlom hogy a lány apja helyében, a fiú kezét-lábát eltörném...:D

2011. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

mert irigyled azokat a 20on éves csávókat...


amúgy,talán ha te lennél brian kinney,akkor bevállalnám,de amugy 12 év korkülönbség egy komoly kapcsolatban szerintem nagyon sok...

arról nem is beszélve,hogy az okosabb réteg,akikkel normálisan el tudok beszélgetni,azok valószínüleg a saját korosztályuk környékén keresnek barátnőt,akik meg szakmunkásképzősök voltak azokkal egyszerűen nem tudom megtalálni a közös hangot,hiszen nekik valószínüleg a tanulás/karrier nem játszik túl fontos szerepet,míg nálam igen.


max 22-ig mennék el.

2011. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
nem vagyok rájuk, féltékeny, csak nem értem ha egyszer ők már teljesen nagykorúak stb. akkor mért a korosztályukból választanak? és sok lány barátomat meg megbántják ezzel, és ezért vagyok ennyire ez ellen...
2011. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!