Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-16 éves lányok válasza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok válasza érdekelne nem midenféle ész lény válasza,15-16 éves csajok menyire vonzodtok a huszonéves korosztályhoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 21:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Így jártak,ez van............
2011. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Biológiailag a lányok körülbelül 16-18 év között érik el a teljes kiserdülést míg mi férfiak 18 és 25 éves kor között.


Szóval ez nem annyira perverz dolog mint ahogyan néhányan itt beállítjátok.


A baj csak az hogy egy 16 éves csaj általában annyira érett is mint ahogyan elvárná az ember. Egy 22-25 éves férfi meg felnőtt ember aki adót fizet és kocsival jár... Szóval egy ilyen kapcsolatban marhára a pasi uralkodik, de hát az se baj. Általában a lány ilyen esetben pont azt is akarja.

2011. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Én vonzódok a nálam jóval idősebb korosztályhoz, az első barátom is 22 volt, illetve ő most már 24, szerintem ezzel semmi baj sincs. A lányok érettebbek, mint a fiúk, ez köztudott, és nem tudom megtalálni a közös hangot és a témát egy 15-16 éves sráccal, úgy mint egy idősebb férfivel. Képtelen vagyok arról beszélgetni órákon keresztül, hogy milyen bmx-es trükköket tanult meg, és milyen csőgatyát vásárolt a héten. Talán azért is vonzanak jobban az idősebbek, mert nem követik ezt a mai trendet, és ők normálisak, normálisan gondolkodók, és az igazi értékeket tudják felfedezni benned. Egy ilyen kapcsolatnak is megvannak a hátrányai, hogy a lány még le sem érettségizett, de a pasinak már meg lehet a diplomája is, és már rég dolgozó ember. Meg persze a közvélemény, akik elítélik az ilyen dolgokat, mert nem képesek a szemüknél tovább látni.

15/L

2011. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ashley.911!

13 évesen jártál 22 éves csávóval? hát büszke lehetsz magadra...-.-" Ja, azt mondják hogy a lányok érettebbek, de 1 13-15 éves kislány még rohadtul nincs megérve a szexre sem lelkileg, sem testileg, akármennyire is gondoljátok hogy de! Az érett viselkedés hogy mindig a fiúkat éretlenezitek le, és hogy nem látjátok hogy a 20+ éveseknek csak azért kelletek hogy felpróbáljanak? Hát ez tényleg nagyon érett mondhatom. A korosztályodban meg azért nem találsz rendes beszélgető partnert mert nem is keresel. Nem mondom, tényleg vannak nagyon éretlen fiúk is, de mindig van kivétel. Tőlem például a körülményeim hamar megkövetelték hogy "felnőjek", és még sok más ilyen fiú van. Na meg, lehet hogy van a környezetedben, csak lusta vagy kinyitni a szemed...

2011. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

16:26

Te se általánosíts, hogyha nem tűröd el. Mint ahogy a 16 éves srácok között is vannak normálisak, úgy a 20 évesek között is vannak olyanok, akik nem csak ,,felpróbálni" akarják a másikat.


Viszont azt már én is túlzásnak érzem, hogy egy 13 éves egy 9 évvel idősebb pasival járjon...

2011. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Én is nagyon vonzódom hozzájuk: ) 14 vagyok a pasim 23.: )
2011. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

nagyon vonzódom hozzájuk, most 5 évvel idősebb pasival járok, de akár idősebbet is bevállalnék.

off: a brian kinney-s hozzászólónak pedig ment a zöl kéz :)

2011. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

sok itt az alszent tiniqrvA !!!!!

eloadjak hogy fhuu igeen nekem tiz evvel idosebb a pasim igazabol azert mert felvaghatok a tarsasag elott hogy en milyen meno vagyok csorogjon a nyalatok, valojaban amelyik leall veletek az nem normalis csAk amikor annyi idosek voltak mint ti akk gyokerkisbuuzika sarokba huzodo gyokerek voltak szval eleve lelki roncsok es most rajtatok vesznek elegtetelt, de ezt ti nemertitek mert meg kicsik vagytok

. a korodbeliekkel nincs temad akkor a sokkal idosebbekel meg meg inkabb nincs....mert mirol beszelgettek??=film konyv?? egy korodbeli meg kozelebb all hozzatok kifejezesmodban meg egyebekben de ezt lehet h rosszzul tudom.. ja es ami a legjobb hogy 10 ev mulva fiatal fiukert fogtok rinyalni es a jelenlegi fiatalfiuk nem hulyek es nem idiotak hanem utaljak a hisztis ketszinu bekepzelt libakat mint itt a sok valaszado akik eleg korAn ernek es emiatt felsobbnek hiszik magukat :>

2012. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
open mar elmultam 15 16 de akkor ugy neztem ki mint egy otodikes es az osztalytarsnoim meg fullosan szval en szegyelltem magam es elegge gatlasos voltam az altalanosban meg 4n voltunk lanyok es abbol ketto folyton versengett hogy melyikuk az aktualisan szebb :D pakkor en tenyleg olyan voltam mint egy alsos nagyongaz :D szval a 2 lany mindig masik kettonket hasznaltak fel egymas elllen es olyanrosszul esett hogy ok mindig mas fiukkal lognak es menok es de jo nekik.. az egyiknek is sokkal idosebb baratja volt mint ami illettvolnA de a gyerek egy szuletett looser volt valami ihm falubol :Ppp szval sohasem volt velunk egyutt es nem volt valami bizalomgerjeszto feje... szval sok hasonlot lattam mar es ebbol gondoltam amit elobb irtam mielott meghurcolnatok :D es en elegge keson ero vagyok ami sztem nagyon jo dolog es en mindig el tudtam lenni a korombeli fiukkal bar mindig leneztek szval a lonak a masik fele vagyok ...
2012. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!