Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nem tudok eldönteni h próbálkozzak vagy sem?

Figyelt kérdés
Van 1 lány 1 szer bepróálkoztam nála és be valotam neki h szeretem még ez volt v fél éve és kajtattam kajtattam utána de már 3 hónapja nem szeretem. és az utóbi egy hónapba nem foglalkozok vele... és hiába van most pasija naggyon kezd közeledni. kicsit furcsa de hát na (discoba majdnem lepakot.. áll véletlen volt ja meg discoba kézenfogja hoz visz ha részeg vok, meg kever nekem de nem is az h kicsit úgy h feláll és mit csináljak most adjatok már tanácsokat. h kihasználjam v ne v mi legyen ?
2011. ápr. 7. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz mert próba nélkül nemlehet semmit elérni.
2011. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Helloittvagyok ***** válasza:

Mindenkinek az kell,akit nem kaphat meg.:)

Ha ilyen kis ügyes csaj,hogy van párja,és mégis téged akar,akkor használd ki,másra nem nagyon jó.

2011. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te már nem akarsz tőle semmit, ő meg szted hajt rád,akkor legalább te legyél már tisztességes és mondd meg neki,hogy hagyja abba és döntse el végre,hogy mit akar.

Tőle az sem szép,hogy akkor közeledik hozzá,mikor barátja van...ha meg csak féltékennyé akart tenni,az meg szánalmas. :S

2011. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!