Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nem tudom eldönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Az a fura helyzet állt elő, hogy van egy lány aki kb rám van kattanva aranyos meg minden vele el tudnám képzelni, hogy a barátnőm lenne, de van egy másik lány aki kicsit messzebb lakik tőlem de ő meg csak sexelni akarna velem ezt sűrűn előhozza ha rám ír Msn-en de mivel ott a másik lány ezért mindíg terelek meg hárítok jó lenne vele lefeküdni mert helyes szép lány de nem akarom megbántani a másik lányt...
2011. aug. 21. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
erre találták ki a szendvicset...
2011. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alapján dönts,mi a fontosabb...egy jó éjszaka most vele (esetleg több is),vagy egy kapcsolat a másik lánnyal (megjegyzem a jó éjszakák vele is elképzelhetők).Szerintem próbáld meg azzal akivel össze is jönnél,és ha nem jön össze a másik lány akkor is ott van és mehetsz vele,ha akarsz,de ez fordítva nem igaz.Meg különben is szerintem egy kapcsolat többet érhet mint néhány éjszaka egy szép csajjal.
2011. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 twinky ***** válasza:
Aki messze lakik, azt meegsugod 2-3x, aztan osszejosss a masikkal.
2011. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 twinky ***** válasza:
*megdugod
2011. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másodiknak igaza van.. Köszi :)
2011. aug. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!