Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nagy baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj, ha valaki párt akar (még, ha görcsösen is)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 13:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A lányoknak könnyebb. Bármikor akad párjuk.
2011. ápr. 8. 14:01
 12/22 anonim ***** válasza:
Ez h.ülyeség. Én lány vagyok még sincs párom.
2011. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Egy lánynak nem kell kezdeményeznie,csak várni. :S
2011. ápr. 8. 14:04
 14/22 anonim válasza:
0%
VERD KI NAPONTA 2-szer LEGALÁBB! ATTÓL JÓL LESZEL! NEKEM BEVÁLT! AMÚGY MELEG VAGY? MERT SZERINTEM IGEN!!! FÚÚÚJ!!! BU:ZIIIIIIIIIIIIIIIII
2011. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Egy lánynak nem kell kezdeményeznie,csak várni. :S"


Várni?Mire? A sült galambra?:D Mikor én is próbáltam szemezni, meg mosolyogni mit kaptam?Egy jó adag nagy SEMMIT. Ugyanis nem mernek valamiért nálam kezdeményezni.:) Ha meg én megyek oda, akkor meg én leszek a lotyó, mert hogy miért én megyek oda egy fiúhoz kezdeményezni:)? Hát, ha manapság nem tudják megtenni akkor még is mit csináljak? Szemezgessek továbbra is, köszönjek neki, - még a köszönés sem segít.:D Röhej ami manapság folyik.

2011. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A lányok kapják a sültgalambot, ez az élet.Egyik nap kimentünk bulizni 2 haver csajjal.Aznap az egyikhez odajött 4 srác összesen, a másikhoz meg 1...a lényeg, hogy semmi erőfeszitéssel szereznek barátot, ha úgy adódik.
2011. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
37%

1. én nem mondanám rád hogy lotyó vagy, azért mert kezdeményezel.

2. ha szemezik egy csaj velem és tetszik nekem én tuti odamegyek hozzá, ha nem másért, legalább egy jót dumálunk.

2011. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Csak tudod ismerősöktől nem egyszer hallottam, hogy a lány kezdeményezett és így a pasit meg annyira nem is érdekelte utána a lányS:.

Én próbáltam szemezgetni meg mosolyogni és úgy láttam vette az adást...de valamiért ijesztő lehetek legalábbis ami a kisugárzásomat illeti. Ijesztő külsőm az nincsen szóval nem értem mi a baj.

Volt olyan srác is, aki állandóan bámult én is őt, majd egyszer egy nap köszönt nekem visszaköszöntem aztán meg kiderült, hogy barátnője van.:/ Jólesett nagyon.:D

Na nem baj. Majd csak lesz valahogy.

2011. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj. Számomra az az érdekes, amikor valaki nem akarja lekötni magát. Mármint nekem furcsa az, hogy valakit annyira boldoggá tudnak tenni a haverok, az egy éjszakás kalandok és a bulik, mint egy kapcsolat. Közben meg rám néznek hülyén, mert nem állok le mindenkivel, és ha kapcsolatot keresek, akkor hosszú távút.


Csak egy a baj.. Másfél éve beleszerettem egy barátomba és nem bírok túljutni rajta.. Ha nincs velem, megzakkanok.. Amúgy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, befejezzük egymás mondatait, vele tudok a legjobbat nevetni, számíthatunk egymásra, sokat vagyunk együtt. Ez nem egy olyan szerelem, hogy megláttam őt, és 'húdeimádom'.. Hanem megismertem hónapok alatt és beleszerettem.

És mégis egyoldalú ez az egész és ebbe belerokkanok.


Szóval szerintem ez normális, hogy párkapcsolatot szeretnél.. Csak ne akard annyira görcsösen, mert az meglátszik rajtad. :)


Tudod, mi az igazi szerelem? Nem az, amikor el tudod vele képzelni az életed, hanem amikor nélküle nem...


18/L

2011. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele miután szakítottunk előző barátnőmmel. Nagyon szarul voltam és sokat segített volna egy új kapcsolat. De szép lassan kezdek jobban lenni, és kitűztem magam elé célokat. A haverokkal sokat együtt vagyunk, venni akarok motort amit nem tudnék ha lenne csajom, nemsokára megyek dolgozni egy új munkahelyre és izgulok miatta mert még sosem csináltam ilyesmit. Meg ilyenek, egyszóval élek és próbálom jól érezni magam. Ha az élet hoz egy lányt annak örülök ha nem akkor megmaradok magnak. Ennyi nem tudok vele mit csinálni.
2011. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!