Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket vonzanak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket vonzanak az egyenruhás fiúk?

Figyelt kérdés

Mennyire számít az, és mit gondoltok arról a fiúról aki egyenruhát hord? Vonzónak találjátok? Illetve számít-e, hogy melyik testület ruháját hordja?

Kort is írjatok legyetek szívesek.


2011. ápr. 24. 12:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon! Rendőrö, katonák... hm... bendulok rájuk! :)
2011. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 15 éves vagyok, de igen, engem nagyon is vonzanak :D Leginkább a katona egyenruha, de férfias a rendőr, tűzoltó, meg akár az öltönyös üzletember is. (A külső nem minden, de ha már kérdezted... :) )
2011. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Férfias megjelenésük van. Meg általában nem is kriplik, hiszen szűrik is őket. De, hogy milyen ember az illető az csak utólag derül ki.
2011. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
nem számit melyik testület, megőrülök az egyenruhás pasikért :)22/L
2011. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Igen nagyon vonzó, de akkor is vonzó ha bűnronda az aki benne van. Szóval attól hogy egyenruhában van, nem fog az ember is megtetszeni. De attól még a ruha jó. Az nem érdekel milyen testület, nem politizálok meg semmi ilyesmit nem csinálok elvből... Szerintem az öltöny is egyfajta egyenruha, és nekem az tetszik a legjobban.

19L

2011. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
igen , nagyon vonzóak tudnak lenni, főleg a katonák*.* húú azoktól tök nedves lezsek:D
2011. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmet is nagyon vonzották a katonák, illetve a papok :S Érdekes, mert a rendőrök meg nem.

Kinek a pap, kinek a papné... :-D

2011. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%

A külső nem minden de egyébként igen rendőr, katona ...stb.

15éves vok

2011. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem nagyon vonzóak. Pl. rendőr, tűzoltó, öltönyös stb:)
2011. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy igen nagyon vonzó.

És amúgy nálam sem számít annyira hogy ha egyenruhás akkor milyen jóképű. Mert annak is ad egy kis szépséget az egyenruha aki annyira nem vonzó. De egyébként aki elmegy rendőrnek vagy katonának, annak van kondija, szóval az már eleve ad egy tartást. Az egyetlen dolog ami nem tetszik a katonákon, az az ha tar kopasz a fejük. Mondjuk az alapból taszít engem, tehát skinheadek kizárva :D


Felőlem lehet bármilyen egyenruha: katona, rendőr, tűzoltó, még Afganisztánban szolgáló amerikai katona is lehet. :D

2011. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!