Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket vonzanak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket vonzanak az egyenruhás fiúk?

Figyelt kérdés

Mennyire számít az, és mit gondoltok arról a fiúról aki egyenruhát hord? Vonzónak találjátok? Illetve számít-e, hogy melyik testület ruháját hordja?

Kort is írjatok legyetek szívesek.


2011. ápr. 24. 12:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam hogy az egyenruha megszépíti, hanem azt hogy csak a ruha tetszik, szóval nem az embert nézem benne ilyenkor. És ez csak egy olyan dolog, hogy szeretem a szépet, de ettől pl nem lesz nálam több esélye a srácnak.
2011. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Huh, ez a papi vonzódás nagyon meglepett, nem is gondoltam volna, hogy ilyen van. :) Az öltöny is érdekes, mert azt bárki hordhatja a munka során is, illetve a civil életben is. De mindenképpen elegánsabbá teszi az embert, az biztos.

Érdekes dolog ez, mert a hölgyekben általában tiszteletet, és szimpátiát vált ki. Az azonos nemű emberekben pedig már utálatot, és okoskodási hajlamot. Persze civilként ezek el is törlődnek.

De érdekelne az is, hogy a férfiakat mennyire vonzza, az egyenruhás hölgy? Személy szerint engem kimondottan taszít, pont a fegyelmezettség, és a férfias viselkedés miatt.

2011. ápr. 24. 13:33
 13/27 anonim ***** válasza:
71%
Miért egy nő nem lehet másmilyen mint otthon főzőcskéző ősanya?
2011. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

"Miért egy nő nem lehet másmilyen mint otthon főzőcskéző ősanya?"

Ezt melyik mondatomból sikerült leszűrnöd? Persze, hogy lehet más, nekem sem tetszik.

2011. ápr. 24. 13:47
 15/27 A kérdező kommentje:
A férfi az autót, a nő a háztartást, az anyós meg az áramot vezesse. :D
2011. ápr. 24. 13:49
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

Most akkor lehet más vagy nem? Saját magad cáfolod. Ma már nem az őskorban vagyunk, mindenki csinálhat amit akar. Régen sem azért a nők voltak otthon mert ez volt a vágyuk, hanem mert nem volt joguk mást csinálni. Mostmár van. És hidd el, elég sok nőnek nem az a vágya hogy a háztartást vezesse egész életében...

Nekem a női egyenruha is tetszik, én meg például szoktam nyakkendőt felvenni az inghez.

2011. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
49%
A kérdező nem azt mondta, hogy nem öltözhetnek úgy, hanem hogy NEKI NEM tetszenek az olyan nők, akik úgy öltözködnek, mert szerinte férfiasak. Mit nem kehet ezen érteni? Kiforgatjátok a szavait
2011. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, de maradjunk inkább a kérdésnél, és arra válaszoljatok. Én a saját véleményem írtam le, ha nem érti valaki, az nem az én bajom. "akinek nem inge, ne vegye magára!", még nyakkendővel sem.
2011. ápr. 24. 14:20
 19/27 A kérdező kommentje:
Esetleg - akinek van - írhattok olyan történeteket is, hogy például a rendőri intézkedés közben volt telefonszámcsere, vagy tűzoltóval ismerkedtél meg a munkája során...
2011. ápr. 24. 14:28
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem tartom őket vonzónak. Vagyis nem az, hogy nem tartom őket vonzónak, csak pont lesz@rom őket. Legalábbis az egyenruhájukat.
2011. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!