Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi, aki tiszta szívvel, őszinte érdeklődéssel közeledik egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Huszonéves normális lány vagyok, ez alatt az idő alatt mégsem találkoztam olyannal, akit nem fertőzött volna meg ez a hülye világ. Mindenhol a hazugság, játszadozás, kihasználás megy. Tele vannak hátsószándékkal, egyik megfektetni akar, másik csak az exet felejteni. Harmadik meg hülye játékokba megy, képtelen kezdeményezni, inkább szórakozik és a lányra fogja, miért nem küld jeleket... A többi meg az általános sztereotípiáknak esik áldozatul, mert minden nő k*rva, hülye, nem érdemel normális férfit.

Persze, panaszkodok, de semmi másra nem vágyok, mint egy olyan srácra, aki őszinte, elhív randira és nem fél megismerni. Nem vagyok ronda, sem buta. Mégsem akar egyetlen srác se.

Nem társat keresni, csak panaszkodni jöttem, mert megkönnyebbülök tőle...


2011. ápr. 25. 18:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Esetleg van kedved pár szóban leírni,mi is volt a probléma a kapcsolataidbn?hátha tanulhatnánk valamit,ha mást nem azt, hogy mit nem szabad csinálni...(privibe) :-)
2011. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam, és is leszek is. Tudod az a gond, hogy a magamfajtákkal csak játszadoznak a lányok. Hülyítenek, kihasználnak, vagy félre tesznek lelki szemetesnek. Sosem úgy közeledtem eleinte egy lányhoz, hogy akkor most járjunk vagy ilyesmi, megfektetni meg pláne nem akarok csak úgy valakit. Úgy gondolkodok, hogy előbb rendesen meg kell ismerni valakit, hogy legyen valami elképzelésünk ki is Ő valójában, különben kiba szeretnénk bele... Eddig vagy hülyítettek, vagy pedig megszakították velem a kapcsolatot amiért pár hét után nem volt semmi. Ezek ellenére nem fogok más lenni, mert egyszerűen elegem van ebből az egész szerepjátszósdiból.
2011. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
gondolkodom*
2011. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Na mondjuk ehhez a részéhez nem tudok mit hozzátenni.

Szűz már nem vagyok, de barátnőm sosem volt.

Nem tud "lenni", vagy legalábbis nem tudom összerakni, hogy mennék én szorongva randira, étterembe, akármi.

Ez nagyon gáz, és inkább azt mondtam magamnak, hogy hagyom a csába, még ha szeretne is valaki, nem akarhatok senkitől ilyen áldozatot, hogy miattam kompromisszumokkal kelljen élnie. Másik része hogy 30-hoz közel jöttem rá hogy tetszem a lányoknak, és a nagyon szépeknek is.

És ez még így mondhatni rosszabb, én mindig is szerelemre vágytam.


Az megint más kérdés, hogy amellett igyexem megoldást találni, most egy ilyen periódus közepén vagyok, de nem tudom mi lesz az eredmény. Melóm most nincs, vidéken egyenesen vicc mi megy. Csinálom amit tudok, de bizonyos pontokat nem tudok átlépni.

A tudatalattinkat valahogy nagyon át kell formálni, gondolok itt a vonzásra, mert ha tetszik a teória, ha nem az univerzum ezen része ahol élünk így műxik. És azt mondanám, hogy ezen a ponton van köztünk azonosság: téves mechanizmusokra tanítottak a gondolkodás terén.

2011. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Nana :-)) Ez nem az ezotéria rovata...The Secret???

Mert azt imádom,de arról reggelig beszélgethetünk!!! :-)

2011. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

még mindig én

Ezotéria vagy sem, de tényleg. Ha megnézed ez az iszonyúan materialista logika hova viszi a világot?

Egy pénzalapú profit orientált világba, ahol az Ember az utolsó szempont, és gazdasági válság van, meg eladósodás, meg ilyenekről beszélgetünk, magányosan a szobánkban ülve egy virtuális síkon.. szóval? :)

2011. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
85-ös olyan ismerős vagy te nekem... Nem privátoltunk mi egyszer? Hogy hívnak? :)Már ha nem sértem meg az anonimitás szentségét. Kezdőbetű is jó lesz.
2011. ápr. 25. 19:38
 18/31 A kérdező kommentje:
78-as srác! Biztos nehezebb helyzetben vagy, mint én, nem is akarlak itt "elemezgetni". Most mondhatnám, hogy próbálj meg nyitni mások felé, de a problémák mélyebben gyökerezhetnek. Egy ilyen tanács semmit nem fejlesztene a dolgon. De írtad, hogy szeretnél szerelmes lenni, ez már pozitív hozzáállás. Lehet egyszer találkozol egy olyan lánnyal, aki mindent megváltoztat. Jó irányba :)
2011. ápr. 25. 19:44
 19/31 anonim ***** válasza:

:)

Kössz..

:)

2011. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Van még olyan lány akit nem csak a pénz motivál, és nem csak állandóan sír, hanem megpróbál tenni a dolgokért is? Ha igen akkor várom a jelentekzőket, mert én tiszta, őszinte szívvel próbálok közeledni, nem nézek ki rosszul, és nem az hajt hogy a pénzemtől hanyatvágja magát a barátnőm!
2011. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!