Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz ha randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha randi után (vacsorázni voltunk) vásárlási utalvánnyal fizetett a srác?

Figyelt kérdés

és még borravalót sem hagyott... :| elég smucignak tűnt végig, főleg hogy a saját részemet én fizettem, plusz ő elcsomagoltatta a maradékot is (enyémet is)


gáz ez?


2011. ápr. 27. 16:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%
Miért viszi vacsorázni?Mert éhes,mert kíváncsi az ottani kajára,mert ott nyugodtan ülhetnek egymással szemben,kínos csend esetén lehet enni,inni,evési,ivási szokásokat meg lehet ismerni,nem tudom,egyénfüggő...
2011. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
16:35 - hát mondhatjuk így is... hirtelen azt hittem viccel.. még jó hogy volt nálam pénz :|
2011. ápr. 27. 16:40
 13/37 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tudom az összes kaját megenni az étteremben alap h viszem magammal haza ha már kifizettem. Persze ha csak 2 szem krumpliról van szó azzal nem szarakodnék, de ha mondjuk a fele megmaradt sajnálnám otthagyni.

Egyébként miért baj az h vásárlási utalvánnyal fizetett? Vannak olyan utalványok amiket elég kevés helyen lehet levásárolni, lehet h úgy gondolta ha már úgyis oda mentek akkor azzal fog fizetni. Az pedig h elcsomagoltatta mutatja h nem szeret pazarolni, az nem bűn, biztos így nevelték, nekem anyám csomagoltatja mindig a maradékot ha nagyritkán étterembe megyünk.

2011. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

akkor vihetné egy olcsóbb helyre is, vagy mittudomén...


nekem a pofámról leégne a bőr, a pasi helyében.


mert az oké, hogy pl. ha a barátommal megyek moziba a saját jegyemet én veszem, meg a kaját közösben, meg ha eszünk akkor magamnak fizetek, de mi már együtt vagyunk fél éve.. 'ismerkedős randin' (mert gondolom ez az volt) azért ez így nekem fura lett volna...

2011. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz. Egy fiú ha elvisz egy lányt randizni akkor adja meg a módját, hiszen nem mindennapi esemény ez két ember között. A maradékot meg egyértelmű h el kell hozni. Itt nem arról van szó, hogy a lányt el kell bűvölni a pénzzel mert pénzéhes ku..a senkinek nem kell. A lényeg az h meg kell adni a módját. Stílusosan!
2011. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%

A vásárlási ugyanolyan fizetőeszköz, mint a pénz.

Gondolom, nem régóta jártok, csak mert írtad, hogy 'smucignak tűnt', tehát nem ismered igazán. A kapcsolat elején ne várd még el, hogy mindig fizessen helyetted is.

2011. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
hát ez volt a 3. randink.. meg msnen sokat beszélgetünk. csak ez most így kicsit zokon ütött hogy úgy mondjam :D
2011. ápr. 27. 16:49
 18/37 anonim ***** válasza:
29%
Meg kell adni a módját?De ha egyszer nincs neki pénze?!Nehogy már emiatt ítéljetek el valakit!Egy párkapcsolat sem arról szól,hogy mikor ki mit és mennyit fizet a másik helyett!
2011. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
29%
Zokon ütött?Akkor keress egy pénzes palit,mert így nem leszel boldog,de a fiú sem!
2011. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
86%

DE HA NINCS PÉNZE MIÉRT AKAR FIZETŐS PROGRAMOT????


:'DDDDD én se azt mondom, hogy hú egy pasi fizessen MINDIG MINDENT de most egy randira, 'készüljön' fel rendesen, vagy menjen más helyre... egy kínaiban is lehet kajálni 2000 ft-ért... és ott is le lehet ülni lehet beszélgetni stb :)...


meg persze a maradékot elcsomagolni oké, de írta a csaj, hogy kb csak csont volt az egész... ha kutyának viszi, oké, de ha nem akkor gáz...

2011. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!