Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz ha randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha randi után (vacsorázni voltunk) vásárlási utalvánnyal fizetett a srác?

Figyelt kérdés

és még borravalót sem hagyott... :| elég smucignak tűnt végig, főleg hogy a saját részemet én fizettem, plusz ő elcsomagoltatta a maradékot is (enyémet is)


gáz ez?


2011. ápr. 27. 16:27
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most őszinte leszek... ha nálam van ezer forint egy estére, már attól jól érzem magam:) Abból beülhetek valahova barátaimmal, és elvagyok. Szóval én megbecsülöm a pénzt.

Ettől függetlenül, szerintem alap, hogy első egynéhány randin mindent a fiú fizet. Ez nem nekem alap, hanem eddig még ha felajánlottam is, ezerrel utasítottak vissza. Pedig azok sem voltak valami pénzes pasik. Igaz, nem mentünk étterembe, cukrászda vagy pizzázó volt a nyerő. A kajajeggyel semmi baj szerintem, miért ne?

Azt viszont nem értem, hogy minek csomagoltatta el a te részed... nekünk volt, hogy maradt pizza, enyémből és övéből is, elhoztuk persze, de valahogy... egy étteremben, randin... ez olyan furcsa számomra. De főleg ez, hogy nem fizetett. Minek vitt olyan helyre? Tévedés, hogy erre minden nőnek hú de nagy igénye van. Én magam is szeretek sétálgatni, aminek max. költsége egy üdítő és egy fagyi lehet. De még az sem feltétlenül. Szóval mindenki csak addig nyújtózkodjon, amíg a takarója ér, mert ez ebben a formában ISZONYAT gáz. Nem azért, mert csak a pénz számít, hanem mert itt az volt a cél, hogy elbűvölje a lányt (amit egy olcsóbb helyen normálisan ki is tudott volna vitelezni). Szóval ez furcsa. Ettől még lehet jó ember, lehet, hogy ezt csak elcseszte, és ő sem így tervezte. Mindenesetre az étkezési utalvánnyal szerintem nincs baj. Engem is megszóltak egyszer, mert egy kávézóban azzal fizettem. Barátnőm mondta, hogy ez annyira ciki, hogy ide se jön többet. Tény, hogy sznob hely volt, de ha egyszer elfogadják?? Kit érdekel ki mit gondol, nem kéne lenézni az embereket ezért. Nehéz manapság megélni, főleg pályakezdő és/vagy fiatal egyetemistaként.

2011. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"jó én se várom el, hogy 'pénzeljen' a pasi, de akkor miért vacsorázni viszi??? akkor vigye sétálni, az ingyen van..."


Jaj az nem jó, mert unalmas és nem kell rá kidobni több ezer forintot.

Miért baj az, ha valaki utalvánnyal fizet. Sajnos ma az átlag fiatalnak - akit nem apuci töm pénzzel - nincs sok felesleges kidobni való lóvéja. És ha elcsomagolta a maradékot? Nehogy már ki kelljen dobni, főleg ha még sokba is került.

Lehet, hogy a srác már kifogott egy csomó anyagias p.csát és érdekelte a reakciód. Mert ugye a csajoknak semmit sem kell tenniük, csak az elvárásokat felállítani.

2011. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Az utalvany nem gaz, miert lenne, erre van kitalalva. A tobbi viszont az. Milyen randi az ahol kifizettetem a novel a reszet? Ennyire soher ne legyen valaki legalabb amig udvarol addig ne. Jo hogy a viragrol amit kapsz (ha kapsz...) nem dugja a szamlat az orrod ala.

Hagyd ott a fenebe.

Azt en is megertem ha vkinek nincs penze puccos vacsorara. De akkor ne oda hivja randira a leanyzot. Hivja el setalni az ingyen van, vagy uljenek be igyanak egy kavet, az se kerul tizezer forintba.

2011. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

A vásárlási utalvány szerintem is gáz,ilyenről még nem is hallottam,a saját rész kifizetésével már nincsen problémám.Szerintem tök korrekt,persze jó dolog az ha a pasi állja,de én sosem várom el,meglepő,jóleső,ha felajánlja hogy perkál.

Am meg ha nincs lóvém kifizetni a kaját,akkor nem a legdrágább étterembe viszem el,hanem egy kínaiba ahol 1500 Ftból 2 ember hülyére eszi magát.Ha közös a szimpátia,nem az a lényeg hogy "hol".

19/l

2011. ápr. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mondjuk kínaiban a zsírban állni marha romantikus. Ugye ezt ti sem gondoljátok komolyan?
2011. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Kettővel előző 19 L

Te mégis hol élsz??? Apuciék biztos k@rvára elkényeztetnek. Az étkezési utalvány az a legtöbb cégnél a fizetés része. De neked biztos valami kancigány vagy valami kigyúrt maffiózó pasid van aki illegálisan keresi a pénzt és ott nincs étkezési utalvány.

2011. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
90%
Hát ez gáz! Ha Én hívok el egy csajt kajálni természetes hogy ki is fizetem.Maradékot el csomagolni?Első randin?NAGYON GÁZ,CIKI,ÉGŐ, stb...Bóravalót nem adni pedig mindenek az ALJA!!!! Ha csóró vagyok nem megyek étterembe,ha pedig megyek akkor had szóljon,nem érdekel mennyit és mit eszik ,ill mennyibe kerül.Kaja jegyet az első pár randin nem erőltetnem 35/F
2011. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!