Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz ha randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha randi után (vacsorázni voltunk) vásárlási utalvánnyal fizetett a srác?

Figyelt kérdés

és még borravalót sem hagyott... :| elég smucignak tűnt végig, főleg hogy a saját részemet én fizettem, plusz ő elcsomagoltatta a maradékot is (enyémet is)


gáz ez?


2011. ápr. 27. 16:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
81%

egyet értek a kérdezővel!!

én is csak néznék...

mi már egy éve járunk a barátommal és a mai napig ha kajálunk vhol, mindig ő fizet. már párszor mondtam neki h ne költsön ennyit rám meg stb...de ő meg sértésnem veszi ha vmit nem ő fizethet ha elmegyünk vhova együtt!!

2011. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 .Daniel. ***** válasza:
Az oké hogy a fiú fizessen mindent ezzel egyet értek én is. de azon ki akadni hogy mivel fizet meg hogy mennyit tesz el a maradékból :D Megengedek egy halk kacajt....Én úgy látom hogy a fiú csak praktikusan oldotta meg a dolgot mert én sem fizetnék pénzel ha lehet mással is.:) Nem hiszem hogy a fiút meg érdemelnéd.
2011. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

amúgy ha nincs nálad pénz mit csinál??


mert oké, az embernél mindig legyen pénz (meg zsepi, apa mondta mindig :DD) de ha mondjuk van nálad 1000 ft és 5000ret kéne fizetned.. na akkor mi lett volna?

2011. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

Juj,akkor addig nem mehetnek el együtt enni,amíg a fiúnak nem lesz pénze meghívni a csajt(persze csak az első hónapokban)?Érdekes felfogás...

Na most meg az a baj,hogy a maradék főleg csontból állt?:O

Mindenbe bele kell kötni,igaz?És mindezt csak azért,mert valakinek nincs egy kétszemélyes vacsorára pénze,és esetleg úgy gondolja,hogy azért mégse "csak" kínait egyenek vagy egy hamburgert a sarki bódénál...mindegy,nem töröm magam...nyavalyogjatok nyugodtan tovább,legyen az a legnagyobb problémátok az életben,hogy nem fizették ki a részeteket!:D

2011. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Pama mama pénzével tudtok nagyvonalúak lenni. Majd ha ti dolgoztok meg érte akkor úgy jattoltok ahogy akartok.
2011. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

de, elmehetnek enni, de akkor máshova..


amúgy én pl. tökre szeretem a kínait, és sztem azok a helyek is hangulatosak... na mindegy, biztos bennem van a hiba.

2011. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
6%

"DE HA NINCS PÉNZE MIÉRT AKAR FIZETŐS PROGRAMOT????"


Azért mert a nők nagy részének nem felelnek meg az ingyenes programok, csak ahol a pacák költheti a pénzét.


Illetve a legtöbb nő szerint az autó is ingyen volt és az üzemanyag is ingyenes.


Manapság a legtöbb nő csak hülyére veszi a palikat és lehúzza őket, úgyhogy én megértem ha valaki nem fizetgeti a másik számláját is addig amíg nincsenek együtt.


A nő és a férfi érdeke is a közös kapcsolat, akkor tegyenek érte mindketten. Egyenjogúság van.

2011. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
55%

hát nemtom, én szívesen elmegyek sétálni is, vagy leülni margit-szigetre, akármi... de ha már ilyen van akkor tényleg 'adja meg a módját'


persze biztos engem neveltek rosszul

2011. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nem értem a kajautalványban mégis mi a gáz. Akármennyire hihetetlen, azt az ember fizetésként kapja. Csak annyi, hogy nem készpénzben kapja meg, hanem utalványban. Nem tök mindegy, hogy készpénzzel fizet vagy kajajeggyel?....


Az, hogy az első randin nem hívott meg...hát fura. Én nem várom el a pasitól, hogy fizessen, de azért első randin szerintem illik. Utána már nem engedném.


Az elcsomagoltatást szintén nem tartom gáznak. De azért a te részedet is elkérni az kicsit fura...

2011. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
64%

Egy megtörtént eset egy nívós étteremben nem Mo-on. Nem 1000 Ft egy vacsora!!!


Az illető akivel vacsoráztam meghagyta a vacsora egy részét, és megkérte a pincért, hogy csomagoltassa be.

- Én furán néztem, hogy ezt mégis miért, ez olyan közönséges vagy nem is tudom milyen. Rá is kérdeztem erre, hogy miért?

- Azt válaszolta, hogy bemész egy elegáns étterembe ahol kifizeted a minőségi ételt, de vagy túl nagy adagot adnak vagy éppen nem esik jól megenni az egészet. Ha már kifizetted akkor miért ne vinnéd el, hogy később elfogyaszd?


Még annyit, hogy az illetőnek nem kell azon aggódnia, hogy miből fizeti ki a sárga csekkeket.


- Az, hogy étkezési jeggyel fizet valaki az nem gáz, mivel sok cég ad ilyet a dolgozóknak.

- Az, hogy nem ad borravalót az már inkább. Főleg, hogy ha nincs benne a szolgáltatás díjja a számlában. Jobb helyeken ott van az étlapon.

- Az meg, hogy ki fizesse az megintcsak egy érdekes kérdés.

Nem feltétlen a férfinek kell mindent fizetni.


Nő társaim ti nagyon el vagytok tévedve ha azt hiszitek, hogy a pasinak kell mindent fizetni. Ezt nem ártott volna előre tisztázni. Főleg ha friss randi volt.

2011. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!