Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok hajlandóak elismerni, hogy a külső a legfontosabb nektek egy fiúban?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kevés kivételnek, aki bevallja.
2011. ápr. 30. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/159 anonim ***** válasza:
68%
Én írtam az arccal a szeretet felét. Az egy DOKUMENTUMFILM. Arról szól, hogy szerencsétlen srácnak egy genetikai betegségtől teljesen el van deformálódva az arca, de mégis van egy nagyon csinos, és kedves barátnője, akivel a házasságot tervezik. Szóval már itt megdőlt az, hogy mindenkinek az a legfontosabb. Volt már olyan fiúm, akit minden barátnőm lerusnyázott, de én mégis helyesnek láttam. A szerelem megszépít. És kikérem magamnak, hogy olyat állíts, miszerint csak nem valljuk be magunknak. NINCS MIT bevallani, mert nem lehet általánosítani. Ha neked nincs barátnőd, az nem azért van, mert ronda vagy, hanem belül lehet a hiba... Pl. nagymértékű önbizalomhiány.
2011. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/159 A kérdező kommentje:

Lehet h önbizalomhiányom van, de pont a rengeteg visszautasítástól, amit a külsőm miatt kaptam. Egyébként is azt kérdeztem, h miért nem valljátok be, mert amúgy tudom, h mindannyiótoknak csak a külső számít, még a normálisaknak is.

Egy hasonló dokumentumfilmet láttam egyébként, de annak a srácnak csak az arca volt ronda, volt rajta nem egy dolog, amit lehet szépnek látni. Rajtam gyakorlatilag minden ronda, összességében még nála is csúnyább vagyok.

Lehet h a szerelem megszépít, de egy nagyon ronda srácba egyetlen lány se tud beleszeretni.

2011. ápr. 30. 13:49
 13/159 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy ronda minden rajtad! Csak te látod így. Az ember magát sokkal kritikusabban szemléli. Most saját magamból indulok ki. Már nem egyszer hívtak modellkedni, állítólag annyira csinos vagyok. Mégis sírok minden este, mert borzalmasnak látom az alakom. Lehet te is így vagy ezzel. Biztos van benned szép, csak nem veszed észre!
2011. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/159 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de egy fejbekólintás kell neked. Nem ronda vagy, hanem HÜLYE. Fejedbe vetted, hogy te ronda vagy, és ezt a negatív energiát sugárzod ki magadból. Persze, hogy nem lesz barátnőd, mert úgy állsz hozzá (vagy a k*rváknál próbálkoztál). Ha picit magadba nézel, és leírod, hogy miért gondolod magad rondának, akkor megpróbálok segíteni, mert mindenkin lehet. De szerintem itt a legnagyobb gond az önbizalomhiány. Rám meg azt mondták, hogy mekkora egy igénytelen vagyok, hogy mindig olyanokkal jöttem össze, akik nem számítanak Adonisznak. Van ilyen is.
2011. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/159 A kérdező kommentje:
Nálam más a helyzet, nemcsak én látom rondának magamat, hanem mindenki, aki ismer. Soha senki nem mondott semmi jót a külsőmre, aki látott már élőben. És direkt nem a qrváknál próbálkozom, de aki ilyen ronda, az a rendes lányoknak se kell.
2011. ápr. 30. 13:58
 16/159 anonim ***** válasza:
Leírod, hogy PONTOSAN mi a ronda benned? Vagy akár képet is feltehetsz.
2011. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/159 A kérdező kommentje:
Leírhatom, de arra várnod kell egy kicsit, mert hosszú lesz :D
2011. ápr. 30. 13:59
 18/159 anonim ***** válasza:

amúgy ízlés kérdése is... nekem is volt már 'ronda' barátom, de nekem tetszett.... meg a legtöbb fiú aki nekem tetszett eddig, a barátnőim szerint 'csúnya'...


amúgy meg kezdj el sportolni, stb... meg menj el pszihológushoz vagy valami. a kisugárzás is sokat számít

2011. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/159 anonim ***** válasza:

Nos, nekem fontos a külső, de elég érdekes módon, és nem a legfontosabb. nekem az a lényeg, hogy szimpatikus legyen az arca, ezt magam sem tudom megmondani, hogy mitől függ, de nem a szépségtől. Meg ilyen téren elég konzervatív vagyok, nem tetszenek a kopasz fiúk, az emosok, a vasalt hajúak, a piercing, stb.

Volt egy elég ronda srác ismerősöm, olyan "kretén" fajta, sok barátnőm szerint nagyon csúnya, de kedves és nekem nagyon szimpatikus volt. Ha kezdeményezett volna, összejöttem volna vele, de nem tette, én pedig elég félénk és visszahúzódó vagyok ahhoz, hogy ne én kezdjem (senkinél se, nemcsak nála).

2011. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/159 A kérdező kommentje:
Szal: kicsi vagyok és sovány (nem tudok hízni), a hajam zsíros és korpás (akármivel, akárhogy mosom), emellett ritka is, a fejem nagy és kerek, a szemem semmilyen színű, mélyen ül és karikás, a szempillám olyan hosszú, mint egy lányé, az orrom hatalmas és görbe, a fülem eláll, a szám előreáll, a nyakam rövid, a hátam görbe, a karjaim meg a felsőtestem vékonyak és szőrösek, a kezem csontos, az ujjaim szintén csontosak és görbék, a fenekem és a lábam durván szőrös, a lábujjaim megint csak görbék. Így hirtelen ennyi jut eszembe, de biztos van még, amit kifelejtettem.
2011. ápr. 30. 14:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!