Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok hajlandóak elismerni, hogy a külső a legfontosabb nektek egy fiúban?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kevés kivételnek, aki bevallja.
2011. ápr. 30. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/159 anonim ***** válasza:
61%

Miért kérdező most mit vártál, hogy majd záporoznak a kommentek, hogy igen, beismerem. Soha sem fogják, mert mint írtad önmaguknak is hazudnak. Persze, majd jönnek az ellenreakciók, hogy a fiúknak is a külső számít. Igaz, de mi beismerjük, hogy jó csajokat akarunk lefektetni és nem hazudjuk mindenkinek, hogy a belső a fontosabb.

Amúgy még a pénz is sokat számít nekik, mert ha nem is vagy egy Adonisz, hanem inkább átlagos, de van pénzed, meg tudod venni a rajongásukat és a vonzalmukat. De még ha kifejezetten visszataszító vagy akkor is.

Jó persze tudom ez sem igaz, nemde.

2011. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/159 A kérdező kommentje:
Jaj, ettől a kisugárzás dumától már rosszul vagyok... nincs olyan h kisugárzás, annak van jó "kisugárzása", aki jól néz ki.
2011. ápr. 30. 14:05
 23/159 A kérdező kommentje:
Utolsó, végre vki, aki megerősít :D
2011. ápr. 30. 14:06
 24/159 anonim ***** válasza:
Na, írd a listát, hogy mit látsz magadban rondának.
2011. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/159 A kérdező kommentje:
Már megírtam :D A 2. oldal alján van.
2011. ápr. 30. 14:08
 26/159 anonim ***** válasza:

szánalmasak vagytok... mmint akik azt hiszik nekünk ez a legfontosabb.


itt, névtelenül nem lenne értelme hazudni erről. beismertük, hogy fontos, de nem a legfontosabb, de pl. nekem az fontos, hogy legyen pénze. ne tartson el, ilyeneket nem várok el, de néha azért meg tudjon hívni valamire (mozi, fagyi, ilyesmik...)


amúgy te meg kérdező menj el edzeni, akkor adnak tippeket, hogy hízz+izmosodj, meg a hajadról kérdezz meg egy fodrászt mit lehetne csinálni vele..


vagy ha tényleg semmin NEM AKARSZ változtatni, akkor keress csúnya lányt.

2011. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/159 A kérdező kommentje:
Elmegyek inkább plasztikai sebészhez, az többet segít, csak gyűjtenem kell rá. Amúgy a csúnya lányoknak se kell csúnya fiú.
2011. ápr. 30. 14:12
 28/159 anonim ***** válasza:
90%

amúgy a kisugárzás igenis számít, na mindegy, úgyse hiszel el semmit amit írunk...


látszik, hogy te eddig még csak felszínes emberekkel találkoztál, és egyáltalán nem akarsz változtatni semmin

2011. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/159 anonim ***** válasza:
90%
Az miért lenne baj, hogy szőrös vagy? Milyen egy szőrtelen férfi? NEM IS AZ! Inkább valami díszb_zi. Én meg kifejezetten a vékony srácokra bukom, mint már leírtam, taszít a háj. Máris kettővel kevesebb hibád van.
2011. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/159 anonim ***** válasza:
90%

Na akkor most végigveszem:

"kicsi vagyok és sovány (nem tudok hízni)"

Ez nem hátrány. Sportolsz? Mert ha kicsit többet mozognál, akkor az izmok "szélesítenek". Amúgy a párom is iszonyú vékony, ráadásul 190 cm, amin jobban meglátszik. Amióta picit mozog, elkezdett szélesedni.


"a hajam zsíros és korpás (akármivel, akárhogy mosom), emellett ritka is,"

Irány a bőrgyógyász! Valószínűleg valami gond van a fejbőröddel, és/vagy vitaminhiány. Ezen lehet segíteni.


"a fejem nagy és kerek, a szemem semmilyen színű, mélyen ül és karikás"

Ez nem hátrány, a karikás szem pedig attól lehet, hogy nem iszol eleget.


"a szempillám olyan hosszú, mint egy lányé, az orrom hatalmas és görbe"

Te most szórakozol? Ez tök jó :) Mind a két tulajdonság nekem bejön :)


"a fülem eláll, a szám előreáll"

Egyik sem hátrány. A fület még el is lehet takarni picit hosszabb hajjal, ha nagyon zavar (vagy hord sokat sapkát a füledre húzva, nekem az segített)


"a nyakam rövid, a hátam görbe",

Ez csak tartáshiba (amit szintén megold egy kis mozgás)


"a karjaim meg a felsőtestem vékonyak és szőrösek, a kezem csontos, az ujjaim szintén csontosak és görbék, a fenekem és a lábam durván szőrös, a lábujjaim megint csak görbék."


Szintén nem hátrány. Vékony alkat vagy, persze, hogy vékonyak a végtagjaid is. A szőr sem gáz, férfiból vagy. Amit leírtál az alapján a diagnózis: mozogj, igyál többet, és látogass meg egy bőrgyógyászt! Itt egyedül az önbizalmaddal van gáz, amit bebeszélsz magadnak. Kisugárzás nem a helyességtől van. Van egy barátom, aki nagyon dagadt, és pattanásos, de olyan pozitív kisugárzása van, hogy tapadnak rá a nők.

2011. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!