Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok hajlandóak elismerni, hogy a külső a legfontosabb nektek egy fiúban?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kevés kivételnek, aki bevallja.
2011. ápr. 30. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/159 A kérdező kommentje:

Igen, csak felszínes lányokkal találkoztam, mert csak olyanok léteznek!

Akarnék én változtatni, de a szememen, orromon, fülemen, számon, magasságomon, stb. hogyan változtassak? Izmot hogyan szedjek fel, ha hízni se tudok?

2011. ápr. 30. 14:16
 32/159 A kérdező kommentje:
14:16 Ha ez mind nem hátrány, akkor miért tart mégis mindenki csúnyának, és miért nem tetszettem soha senkinek?
2011. ápr. 30. 14:17
 33/159 anonim ***** válasza:
82%
A külső megfog, a belső megtart
2011. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/159 anonim ***** válasza:
93%

NEM CSAK OLYANOK LÉTEZNEK.


áh.. minek próbálkozom???


akkor tessék: CSÚNYA VAGY, SOHA NEM FOGSZ SENKINEK TETSZENI, EGYEDÜL FOGSZ MEGHALNI, MERT MINDEN LÁNY CSAK A KÜLSŐRE MEGY. (remélem érzed az iróniát)


úgy látom, te erre vársz, hogy ezt írjuk.


sok sikert az élethez

2011. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/159 anonim ***** válasza:
Egyrészt, mert önbizalom hiányos vagy. Ez nagyon sokat nyom a latba, és eltudja csúfítani az embert. Másrészről pedig valószínűleg, akinek tetszettél, nem kérted ki a véleményét. Nem mindenki megy oda az emberhez úgy az utcán, hogy "jé, tök helyes vagy". Te bebeszélted magadnak, hogy minden lány felszínes, és ezért nincs barátnőd. NA ITT A PROBLÉMA, hogy nem igaz.
2011. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/159 A kérdező kommentje:

Ez pont fordítva van, de sztem már leírtam itt egyszer. Az vette el az önbizalmamat, h minden lány visszautasít a külsőm miatt. Az meg nem túl valószínű, h mindig pont olyan lányoknál sikerült próbálkoznom (30-40-50 így saccra), akiknek éppen nem tetszettem.

Ha nem minden lány felszínes, akkor miért nem látok soha olyan párt, ahol a lány jobban néz ki, mint a fiú? És miért nem látok soha bnővel olyan fiút, aki legalább annyira ronda, mint én?

2011. ápr. 30. 14:24
 37/159 anonim ***** válasza:
Ez a visszautasítás sorozat több okból lehetett. Egyrészt az első pár alkalommal rossz lányokkal próbálkoztál. Miután ez lejjebb vitte az önbizalmad, elindult a dominóeffekt, és érezték a lányok, hogy nincs rendben az önértékelésed. Ilyen volt a párom is. Érte egy csomó visszautasítás, és az önbizalma a padlón volt. Jöttem én, aki túllátott ezen, és segítettem neki helyretenni az önértékelését. Azóta minden rendben vele ezen a téren. Neked is csak az a bajod, ami anno nekem volt. Én anorexiás voltam, és azt gondoltam, hogy mindenki azt nézi, milyen dagadt vagyok (ennél a pontnál 168 centi és 39 kiló voltam), illetve, hogy mindenki felfigyel a nagyon fehér bőrömre, és a sok anyajegyemre. Aztán megtanultam elfogadni magam, és a hibáimat az előnyömre fordítani. A babrie alkatom miatt (vékony derék, széles csípő) felvehetek olyan ruhákat, ami más lányoknak nem áll jól. A fehér bőröm előny a műszolis lányok ellen, az anyajegyet pedig lehet szexepilként is tekinteni. Miután helyretettem magam, rengeteg pozitív visszajelzést kapok. Légy rendben magaddal, a többi is rendben lesz.
2011. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/159 anonim ***** válasza:
91%

te elmebeteg vagy. :) mennyi ronda f.sznak van gyönyörű barátnője ? nekem meg még sosem jutott egy sem, pedig nem nézek ki olyan rosszul. feküdj le, aludj át 1 napot, igyál napi 2 liter vizet, kezdj el futni, súlyzózni, a korpádat megoldja a bőrgyógyász és kész. Majd lesz csajod. (Bár igaz én is ezt hittem aztán mégse lett...) :D Az meg, hogy pontosan mi kell a csajoknak azt senki sem tudja, mert mindegyik lökött valamilyen szinten, de ezért szeretem őket. :) Olyan nincs, hogy nem tudsz hízni. Egyél napi fél kiló tésztát, ugyanennyi hússal, meg sok rizst, igyál 1-2 deci tejet, egyél zöldséget, gyümölcsöt (magyarul: zabálj rendesen!) aztán majd akkor lesz rajtad izom (feltéve, hogy elkezdesz gyúrni). Ne itt sírj!



HAJRÁ(F)!


19/F

2011. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/159 anonim ***** válasza:
76%
Ez szerintem nem igaz hogy külső fontosabb . Nem egyszer volt nálam olyan hogy egy nagyon csúnya fiúba voltam szerelmes . Akkor lettem belé szerelmes mikor egy verset mondott nem mikor ránéztem és láttam hogy néz ki.
2011. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/159 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem úgy közeledek a lányokhoz, h ez is biztos visszautasít majd. Inkább elbízom magam, ha tetszik vki, és hajlamos vagyok elhinni, h én is tetszhetek vkinek. Aztán persze mindig csalódnom kell. Szal nem az önbizalommal van a gond.
2011. ápr. 30. 14:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!