Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen az ember hüvös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen az ember hüvös olyannal, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Banális kérdés, tudom, de szivesen hallanák több véleményt, ki hogy látja ezt a dolgot.

Azokkal a csajokkal akik nem tetszettek kinézetre de mégis adtam egy esélyt kettönknek, mindig belémszerettek vagy komoly kapcsolatot akartak tőlem egy idő után. Azok akik nagyon tetszettek, azok meg előbb vagy utóbb megszabadultak tőlem.Ezt az egészet azzal magyarázom, hogy akik nem tetszettek azokkal tudtam hüvös maradni és nem ellágyulni, akik meg bejőttek azokkal kezdtem kedves lenni és érzelmeket mutatni.


2011. máj. 13. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helyen kapisgálsz. Valószínű, valahol ott rontod el, hogy rosszul akarod "eladni" magadat. Gondolkozz, mit kéne változtatnod.
2011. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem ezért volt.... Általában aki tetszik annak te ne mtetszel annyira.... Ez van...
2011. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát a kérdés az, hogy hogyan tudtok ti hüvösek maradni, olyan lánnyal akiért odavagytok...
2011. máj. 13. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit fogd vissza magadat.
2011. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy minek kérdezed.. Hisz Te is jól látod a dolgokat!
2011. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem az a lényeg hogy ne "hódolj be neki" ha hűvös vagy és őis az az életben nem lesz barátnőd. én azt szeretem ha fel tudok nézni egy pasira, van büszkesége, szóval nem papucs, de kezdeményez is. és nem omlik össze ha visszautasítom.
2011. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Én azt szeretem ha fel tudok nézni egy pasira, van büszkesége, szóval nem papucs, de kezdeményez is. és nem omlik össze ha visszautasítom."


Az ilyen nők miatt megyek falnak.Hány éves vagy? Mintha klonoztak volna, mind ugyanazt mondjátok csajok.Most ez a trend?Folyton csak ezt a papucs témát hallom mindenhol.Igenis leveri a hangulatom ha visszautasitanak, de mondjuk ez nem tudom hogy tartozik ide a kérdésemhez.


Amúgy ok, ne legyen papucs, az elején amig bele nem szeretsz de utánna mikor te is kezdesz érezni iránta, akkor meg felhányod neki, hogy miért olyan hüvös, nem.

2011. máj. 13. 16:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha már visszautasitottál egy pasit, mit számit hogy összeomlik vagy sem? Ugysincs többet dolgod vele...hacsak nem valami ismerös akivel találkozol még.
2011. máj. 13. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezonek, amugy az is pogàtlan toletek hogy amikor egy pasi aki ugye "mint az oszes csak a szexre vàgyik" szerelembol bàrmit megtenne értetek, erre kitalàljàtok hogy màr nem jo mert papucs. Persze, mi kezdeményezzunk, mindent csinàljunk tokéletesen, s akkor majd unalmasak leszunk és elhagytok, vagy tul "nyomulosak" és visszautasitotok, szépen felboritjàtok az egyenloséget.
2011. máj. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pofàtlan*
2011. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!