Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik de fiatalabb nálam. Tudom h a korkülönbség nem számít de itt nem 1-2 hónap van hanem 3 év.. A körkülönbség miatt lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Eleinte magamnak se ismertem be h tetzik, pont a korkölünbség miatt de most már beismerem és ő is tud róla h tetszik. A közös ismerőseisnk azt mondták h szerintük tetszem neki csak fél h tapasztalatlanabb nálam. Aztán barátnőmnek azt mondta h csak barátként gondol rám. Viszont suliban ha összefutunk mindig odajön beszélgetni, nőnapra kaptam tőle csokit. A barátnőm is azt mondta h szerinte nem gondolta komolyan h csak barátként gondol rám. Nem tudom h most lenne nála esélyem van nem. Nem akarok rányomulni,egyrészt mert nem vagyok olyan, másrészt mert nem akarom h ezzel szúrjam el. Hogy tudnám kideríteni h van nála esélyem, vagy érjem be a barátságával?
2009. márc. 11. 21:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Kit érdekel hány éves? :) Ha jól elvagytok, akkor annyi. Ne érdekeljen más, mert utána majd szidod magad, amiért "mi lett volna, ha..." :)
2009. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

:) ha te lány vagy akkor kár hogy nős vagyok :D


Csak óvatosan a válaszokkal fiúk lányok, mert én ezért keveredtem egy csúnya flame-be, amikor a srác 16 éves volt

a lány meg 18. Meg akarták magyarázni, hogy ez nem számít semmit.


Baromira számít minden korkülönbség, főleg ebben a korban. A lánynak nem könnyű, mert a "barátnői" oltogathatják és az marhára nem kellemes. A srácnak természetesen szuper lenne! Ő lenne a legvagányabb srác a suliban. Ne adj isten még ha le is feküdne vele a csaj, aztán az meg húhúhú...


Bárcsak az én sulis koromban is lett volna ilyen :)



25/f

2009. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Off:

:D lany vagyok es nekem is van parom:) szoval csak viccnek szantam:) amugy 19

Szerintem is hatrabb az agarakkal kedves valaszadok:P :) azert nem minden arany ami fenylik

2009. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Vki válaszolna is arra amit kérdeztem?
2009. márc. 11. 21:38
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Szóval akkor erről lecsúsztunk :D


Te is láttad azt a flamet? Keményen tolták az arcomba az okosságot. Aztán kijött, hogy én egy oltári barom vagyok :) Bár annak az anyának masszív respect, aki ugymond "szárnyai" alá vett. Már nem tudtam megvédeni magam...


ON:


25/f

2009. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit kérdeztél?

"Ja és még épp ebben mutatkozik meg h érettebb h nem akar csak azért idösebb csajt h hencegjen vele..."


én itt csak egy kijelentést látok. Az eredeti kérdésedre a választ pedig csak úgy tudhatod meg, ha tényleg összejössz vele. Ezt viszont neked kell tudnod, hogy bevállalod-e a körkülönbségből eredő eltérő igényeket és viselkedést, szabályokat egyebek.

Ha igen, akkor kicsit kezedbe kellene venni egy kicsit (csak egy kicsit) az irányítást, hiszen mégiscsak gyerek az még. Nem tudja hogy működnek ezek a dolgok.


25/f

2009. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

:D azt hiszem igy jartunk:P

2009. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdés h h tudjam meg h csak barátság vagy több lehetne ebből.
2009. márc. 11. 21:50
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

BEszelj a sraccal, abbol kiderul...

Hogy nez rad, hogyan beszel veled? apro jelek, figyelmesseg, kedvesseg van e?

Nem tevesztendo (amit egyebkent eleg konnyen osszelehet teveszteni az illemmel)

De aztan mi szoltunk: az afferokat meg az esetleges kapcsolat elott atgondolni.

Nekem a parom csak par centivel alacsonyabb, viszont nagyobb nalam korban, megis eleg sok cikizes elhangzott mar. Csak akkor fogjatok bele ha ezeket eltudjatok hallgatni.

Udv, ja es neked is 25-F :) A 19-L

2009. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem gáz,ha jártok. Próbáljátok meg. Ha működik,akkor boldogok lesztek és minden menni fog simán. Ha mások is látják rajtatok,hogy jól érzitek magatokat,akkor nem fognak beszólni és neheztelni. Sok sikert;)

24/F

2009. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!